Billa - perník v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt perník plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na perník a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt perník za výhodnú cenu 0,24 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok perník chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Perníkář perník rôzne druhy 60 g - bežná cena 0,31  
0,24 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Perník v letákoch Billa

 

Perník - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt perník a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt perník ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt perník práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt perník v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, FRESH, Labaš, Sama, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, panvica servírovacia, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – perník

Najnovšie letáky