Nahrajte chýbajúci leták

Pilsner Urquell - akcie a zľavy

Hľadáte akcie a zľavy na produkt Pilsner Urquell? Veľa času zrejme strávite rozmýšľaním nad tým, ako ušetriť peniaze pri nakupovaní produktov ako je Pilsner Urquell. Na tejto stránke nájdete prehľad všetkých letákov s výbornými cenami produktu Pilsner Urquell.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
FRESH
 
FRESH
Pilsner Urquell - 12% 0,5l  
16.7. - 2.8.2021
0,99 €
Metro
 
Metro
Pilsner Urquell - svetlý ležiak bal.: 4× (6× 500 ml) cena za 500 ml  
21.7. - 3.8.2021

**

0,72 €
Metro
 
Metro
Pilsner Urquell Nápoje - svetlý ležiak bal.: 24× 330 ml cena za 330 ml  
21.7. - 3.8.2021

**

0,67 €
Terno
 
Terno
PILSNER URQUELL PIVO - 0,5 l, 12 % 1 l = 1,700 € Akciová cena nezahŕňa zálohu za fľašu 0,13 €  
22.7. - 28.7.2021

*

0,85 €
COOP Jednota
 
COOP Jednota
15.7. - 28.7.2021 viz leták viz leták
 
Aktuálne letáky
 
Produkt - vývoj ceny
Vývoj výskytu v letácích
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena může být bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell - svetlé pivoplechovka12 %, 0,5 lbežná cena 1,25   NEPLATNÝ LETÁK
31.3. - 6.4.2021
0,85 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell - svetlé pivo fľaša 12 %, 0,5 l bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
21.4. - 27.4.2021
0,85 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell - svetlé pivo 12 %, 0,5 l plechovka bežná cena 1,25   NEPLATNÝ LETÁK
12.5. - 18.5.2021
0,89 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell - svetlé pivo 12 %, 0,5 l fľaša bežná cena 1,19 1 l = 2,380 €   NEPLATNÝ LETÁK
2.6. - 8.6.2021
0,79 €
Billa
 
Billa
Pilsner Urquell - svetlé pivo 12 %, 0,5 l plechovka bežná cena 1,29   NEPLATNÝ LETÁK
9.6. - 15.6.2021
0,85 €

Pilsner Urquell

Aj napriek tomu, že ak príde na výber toho správneho piva, tak veľa ľudí preferuje dlhé roky overenú a známu značku Pilsner Urquell, tak už menej ľudí vie, akú má táto značka vlastne tradíciu. U nás by sme toto pivo pokojne mohli nazývať jeho originálnym znením- Plzenský Prazdroj.

Toto historicky špeciálne a v súčasnosti uznávané pivo má totiž tradíciu a pôvod v pivovare Prazdroj, kde prvýkrát táto receptúra uzrela svetlo sveta a práve tu sa 5. októbra 1842 zrodil tento unikátny a dnes už veľmi dobre známy druh piva, čo má svoju nezameniteľnú chuť a farbu. Hoci oficiálne sa začalo predávať až na konci storočia. „Otcom“ tejto originálnej receptúry je sládok Jozef Groll , ktorý prišiel so zaujímavým postupom pri varení- skombinoval bavorské varenie piva spoločne s postupným pridávaním chmeľu. Dnes je táto špecificky plzenská receptúra a druh pív označovaný aj ako „svetlý ležiak“. Či už sami na pivo s obľubou chodíte alebo nie, určite ste aspoň stokrát museli niekde niekoho počuť, ako si s chuťou objednáva práve tento „svetlý ležiak“.

Ste oboznámení s českými značkami pív ako Gambrinus, Radegast či Kozel? Určite áno, veď kto by s týmito dnes už tradičnými značkami (a symbolom chutnej kvality) oboznámený nebol. A sú to práve tieto značky, ktoré okrem Pilsneru majú takisto pôvod v Plzni, v českom meste toho najlepšieho piva.

Vedeli ste že... pivo má na zdravie a ľudský organizmus mnohé pozitívne účinky?

  • Znižuje riziko vzniku infarktu, takisto znižuje riziká vzniku mŕtvice.
  • Napomáha k zrýchlenej funkcii metabolizmu, k lepšiemu tráveniu a znižuje cholesterol.
  • Obsahuje minerály a vitamíny, ktoré sú zodpovedné za zdravšie vyzerajúcu pleť a lepšiu kvalitu vlasov.
  • Pomáha lepšie zaspať.
  • A čo viacerí dobre vieme a kvôli čomu ho aj viacerí pijeme - je to efektívny nástroj na tvorbu medziľudských vzťahov, pomáha nám uvoľniť sa a a lepšie sa socializovať (samozrejme vo vhodnej chvíli a vo vhodnom prostredí).
 

Získajte najlepšie zlavy s nami
Na webe Kompas Zliav vieme o všetkých zľavách, akciách a ponukách na produkt Pilsner Urquell. Vieme nájsť najlepšie zľavy a vy tak budete prví, ktorí budú informovaní o tom, keď bude Pilsner Urquell v akcii. A to znamená, že môžete neuveriteľne ušetriť na vašich nákupoch. Pozrite si len, koľko by vám mohli ušetriť naše letáky s ponukou zliav na produkt Pilsner Urquell.

Skontrolujte si cenu produktu Pilsner Urquell u vašich obľúbených predajcov
Ak chcete ušetriť peniaze, jednoducho kliknite na ktorýkoľvek leták a pozrite si aktuálnu cenu produktu u vášho obľúbeného predajcu Metro, Terno, COOP Jednota, KON-RAD, FRESH. Pre uľahčenie hľadania akcií môžete vyfiltrovať iba letáky od konkrétnych značiek. Nezabudnite, že na stránkach Kompas Zliav si môžete pozrieť zľavy na množstvo ďalších produktov. Pozrite si úžasné akcie, ktoré máme a začnite šetriť na nákupoch. Máme všetky letáky a akcie od najlepších predajcov na Slovensku, a môžete tak ľahko porovnať vaše obľúbené obchody a zistiť, kde ušetríte najviac peňazí. Tu na webe Kompas Zliav je to rýchle a jednoduché.

Pozrite si ďalšie letáky!
Pozrite si aktuálne letáky a akcie na vaše obľúbené produkty, ako napríklad polystyrén, pesto, Pimp Your Body, pomaranče, postrekovač. U nás na webe Kompas Zliav nájdete všetko na jednom mieste, skvelé zľavy sú na dosah - stačí len pár kliknutí. Navštevujte nás pravidelne - neustále pracujeme na zlepšovaní našich služieb a pridávame nové letáky a akcie, s ktorými získate tie najvýhodnejšie ceny!

Podobné produkty


Pilsner Urquell - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia