Billa - podsedák na stoličku v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt podsedák na stoličku plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na podsedák na stoličku a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Podsedák na stoličku - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Podsedák - 40 × 40 × 7 cm 2 farby 1 ks bežná cena 6,99 V akciovej ponuke aj stolový behúň 40 × 140 cm za 4,49 €   NEPLATNÝ LETÁK
4,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt podsedák na stoličku a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt podsedák na stoličku ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt podsedák na stoličku práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt podsedák na stoličku v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Möbelix, JYSK, XXXLutz, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač, pílové listy. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Podsedák na stoličku - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia