Billa - prací prostriedok v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt prací prostriedok plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na prací prostriedok a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt prací prostriedok za výhodnú cenu 9,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok prací prostriedok chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Rex s Billa Bonus - prací gél 2 druhy 80 praní bežná cena 15,49 1 pranie = 0,194 €  
9,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Prací prostriedok v letákoch Billa

 

Prací prostriedok - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt prací prostriedok a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt prací prostriedok ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt prací prostriedok práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt prací prostriedok v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, dm drogerie, 101 Drogerie, Kaufland, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, prsteň, Požiarnik Sam, panvica servírovacia, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – prací prostriedok

Najnovšie letáky