Billa - proteínový puding v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt proteínový puding plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na proteínový puding a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt proteínový puding za výhodnú cenu 1,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok proteínový puding chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Dr. Oetker High protein puding rôzne druhy 400 g - bežná cena 2,79 1 kg = 6,975 € Cena s BILLA kartou  
1,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Proteínový puding v letákoch Billa

 

Proteínový puding - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt proteínový puding a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt proteínový puding ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt proteínový puding práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt proteínový puding v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: perníkové srdiečka, podložka pod myš, policajná súprava, pečeňový syr, prsteň, Požiarnik Sam, psyllium, pšenično-ražný chlieb, Pracie gély, prášky, tablety, aviváže, panelový ohrievač. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – proteínový puding

Najnovšie letáky