Billa - Rajec v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Rajec plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Rajec a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Rajec - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Rajec ochutená pramenitá voda 9 druhov - 1,5 l bežná cena 0,89   NEPLATNÝ LETÁK
0,55 €
Billa
 
Billa
Rajec ochutená pramenitá voda 9 druhov 1,5 l - bežná cena 0,89 1 l = 0,593 €   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Rajec ochutená pramenitá voda 9 druhov 1,5 l - bežná cena 0,89   NEPLATNÝ LETÁK
0,55 €
Billa
 
Billa
Rajec ochutená pramenitá voda 9 druhov 1,5 l - bežná cena 0,89 + záloh za fľašu 0,15 €*   NEPLATNÝ LETÁK
0,55 €
Billa
 
Billa
Rajec ochutená pramenitá voda 9 druhov 1,5 l - bežná cena 0,89 + záloh za fľašu 0,15 €*   NEPLATNÝ LETÁK
0,55 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Rajec a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Rajec ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Rajec práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Rajec v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, TESCO, TESCO supermarket, KON-RAD, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: rozprašovač na olej a ocot, rolovaný bok, Rioba, rodinné srdiečka, rozdvojka, remoska, rozkládací sedačka, rondelé, ražné chlebíčky, rastlinný krém na šľahanie. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Rajec - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia