Billa - rybací šalát v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt rybací šalát plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na rybací šalát a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Rybací šalát - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Preto Rybí šalát Exklusiv 140 g - bežná cena 1,29 Ryba nepochádza z EÚ   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Rybí šalát Exklusiv 140 g - bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Rybí šalát Exklusiv 140 g - bežná cena 1,15   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
Rybí šalát Exklusiv 140 g - bežná cena 1,19 Ryba nepochádza z EÚ   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
BILLA rybací šalát v majonéze 350 g - bežná cena 2,49 1 kg = 7,114 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,85 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt rybací šalát a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt rybací šalát ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt rybací šalát práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt rybací šalát v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, TESCO supermarket, FRESH, Potraviny KORUNA, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: rozprašovač na olej a ocot, rolovaný bok, Rioba, rodinné srdiečka, rozdvojka, remoska, rozkládací sedačka, rondelé, ražné chlebíčky, rastlinný krém na šľahanie. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Rybací šalát - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia