Billa - šampiňóny v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt šampiňóny plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na šampiňóny a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Šampiňóny - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Hamé šampiňóny rezy 184 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,65 €
Billa
 
Billa
Šampiňóny 500 g/1 bal. - bežná cena 1,79 € 1 kg = 3,580 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
Billa
 
Billa
Šampiňóny 500 g/1 bal. -   NEPLATNÝ LETÁK
1,39 €
Billa
 
Billa
Šampiňóny - 500 g/1 bal. bežná cena 1,69   NEPLATNÝ LETÁK
1,00 €
Billa
 
Billa
Šampiňóny - 500 g/1 bal. bežná cena 1,69   NEPLATNÝ LETÁK
1,00 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt šampiňóny a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt šampiňóny ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt šampiňóny práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt šampiňóny v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, TESCO, Kaufland, FRESH, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: škorica mletá, štangel, štetec na popolník, Športové súpravy, šunkový nárez, šunkový aspik, špenátové listy, šteniatko, štóla, Šport. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Šampiňóny - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia