Schneider Lekáreň leták - 1.11.2022 - 30.11.2022 - str. 12 *

12 / 21

Leták Schneider Lekáreň - 1.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty v akcii - Canesten, zinok, liek na pleseň a mykózy. Strana 12.
12 / 21

Prelistujte si tento leták obchodu Schneider Lekáreň platný od 1.11.2022 do 30.11.2022 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 20 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Lekáreň. Tento leták predajne Schneider Lekáreň ponúka zľavy na viac ako 78 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 20. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Canesten, zinok, liek na pleseň a mykózy, však Schneider Lekáreň v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Olfen, nesteroidné antiflogistikum, liek proti bolesti, TEVA. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Schneider Lekáreň

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
Canesten Gyn 1 deň 500 mg mäkká vaginálna kapsula Inovatívna forma kapsuly na liečbu vaginálnej kvasinkovej infekcie. Efektívna, jednorazová liečba vaginálnej kvasinkovej infekcie. Mäkká kapsula v tvare kvapky pre jednoduché zavádzanie. Aplikátor na hygienické zavedenie kapsuly. Pred použitím lieku si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov lieku a poradte sa so svojím lekárom alebo lekárnikom. Canesten GYN 1 deň 500 mg mäkká vaginálna kapsula je liek na vaginálne použitie. Obsahuje liečivo klotrimazol. 275⁰€ UŠETRÍTE až 2⁹⁹€ Deyenal 180 tbl. Zinkorot® je jediný voľnopredajný liek s obsahom zinku a kyseliny orotovej. Devenal® 500 mg 180 Zinkorot® Z dôvodu oslabenej imunity môže byť v chladnejšom období zvýšená náchylnosť na infekcie >>> 50 tabliet Zinok zohráva dôležitú úlohu v imunitnom systéme 500 g mom and table Trápia Vás ťažké a opuchnuté nohy? Bolesť' nôh alebo nočné kŕče? Devenal je účinný a dostupný liek na prejavy žilovej nedostatočnosti. Používa sa Lieta chronickej Novej nedostato che piaty taktiež na liečbu akútnych hemoroidov. Obsahuje mikronizované flavonoidy - diozmín a hesperidín. 3 mesačné balenie za výhodnú cenu. Liek na vnútorné použitie. Pred užitím si prečítajte písomnú informáciu pre používateľov. Zinkorot dihydrát zinkumorotátu (zinok) Canesten GYN 1den/1de Jedna tableta obsahuje 157.35 mg dihydráta zinkumorotát (odpoveds 25 mg zinku). Zinkorot® - zinok, ktorý lieči Zinkorot® je liek s obsahom dihydrátu zinkumorotátu. Zinkorot je liek na vnútorné použitie. Pred užitím lieku si pozorne prečítajte príbalovú informáciu alebo sa poradte s lekárom alebo lekárnikom. Wörwag Pharma Slovensko s.r.o, Ivanská cesta 30/B, 821 04 Bratislava, [email protected], www.woerwagpharma.sk 10¹⁹€ 829⁹€ UŠETRÍTE až 0⁹⁰€ UŠETRÍTE až 1¹⁰€ wörwag PHARMA Oslabená Imunita Dráždenie v nose, nádcha Škrabanie v krku až bolest hrdla Mierna teplota s únavou deltà lou systéme Zin RL 06/2022

Ďalšie letáky Schneider Lekáreň

Najnovšie letáky