Schneider Lekáreň leták - 1.11.2022 - 30.11.2022 - str. 5 *

5 / 21

Leták Schneider Lekáreň - 1.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty v akcii - paracetamol, Paralen, Paralen Grip, vitamín C, výživový doplnok, analgetikum, vitamín, liek proti kašľu, Soledum. Strana 5.
5 / 21

Prelistujte si tento leták obchodu Schneider Lekáreň platný od 1.11.2022 do 30.11.2022 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 20 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Lekáreň. Tento leták predajne Schneider Lekáreň ponúka zľavy na viac ako 78 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 20. Na aktuálnej strane nájdete akcie na paracetamol, Paralen, Paralen Grip, vitamín C, výživový doplnok, analgetikum, vitamín, však Schneider Lekáreň v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad Cemio Kamzík, GS Condro, Cemio RED3, výživový doplnok, kĺbová výživa. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Schneider Lekáreň

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
od 53⁹ € UŠETRÍTE až 06³€ PARALEN GRIP Soledum 200 mg PARALEN filmom obalené tablety 325 mg/30 mg/15 mg úfava od chripky a nachladnutia • znižuje horúčku . timi bolesť a kašel • uvolňuje upchatý nos 24blých St ▪ Horúčka ■ Soledum 100 mg Vocal HA 24 pastiliek bez cukru s mätovou príchuťou. Pastilky s lišajníkom a kyselinou hyalurónovou určené na starostlivosť o krk a hlasivky. Vitamín C, zinok a islandský lišajník pre správnu funkciu imunitného systému. Islandský lišajník pre zdravie dýchacích ciest, upokojenie krku a hlasiviek. Bez cukru. Vhodné pre dospelých a deti od 4 rokov. Výživový doplnok so sladidlami. hvor Bolesť hlavy Upchatý nos ■ Vocal HA Soledum® 200 mg Mäkké gastrorezistentné kapsule Lieči bežné prechladnutie aj zápal priedušiek a vedľajších nosových dutín. Rozpúšťa hustý hlien, a tým uľahčuje vykašliavanie. Účinná látka z eukalyptu s protizápalovým a protivírusovým účinkom. 24 pastiliek Vocal GRIP Soledum 100 mg mäkké gastrorezistentné kapsuly a Soledum® 200 mg mäkké gastrorezistentné kapsuly je registrovaný liek s účinnou látkou cineolum. Na vnútorné užitie. Čítajte pozorne príbalový leták. O použití sa poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. SANOFI амиры Bolesť hrdla Vďaka kofeínu pomáha aj proti únave a ospalosti PARALEN Filmom obalené tablety 6⁰⁹€ PARALENⓇ GRIP chrípka a bolest UŠETRÍTE až 06⁰€ paracetamol/kofein/Toylerd poskytuje účinnú úľavu od priznakov chrípky a prechladnutia HA → uvelluje upchatý nos a bolestivé prisesevé deting - bolest hedaprinida i pd boles (slab) ■ tabliet ▪ Horúčka Bolesť hlavy ▪ Upchatý nos 3.⁹⁹ € ■ UŠETRÍTE až 1⁰⁰€ Lieky na vnútorné použitie. Čítajte pozorne písomnú informáciu pre používateľa a poradte sa s lekárom alebo lekárnikom. GRIP chripka a bolest ▪ Bolesť hrdla Suchý kašeľ SANOFI Z NAJDÔVERYHODNEJŠIA ZNAČKA 2021

Ďalšie letáky Schneider Lekáreň

Najnovšie letáky