Schneider Lekáreň leták - 1.11.2022 - 30.11.2022 - str. 8 *

8 / 21

Leták Schneider Lekáreň - 1.11.2022 - 30.11.2022 - Produkty v akcii - Wobenzym, zinok, Lutein, Vigantolvit, vitamín d3, výživový doplnok, Aescin, žily a cievy, vitamín. Strana 8.
8 / 21

Prelistujte si tento leták obchodu Schneider Lekáreň platný od 1.11.2022 do 30.11.2022 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 20 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Lekáreň. Tento leták predajne Schneider Lekáreň ponúka zľavy na viac ako 78 produktov a získate tak najlepšiu cenu za produkty, ktoré radi kupujete! Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 20. Na aktuálnej strane nájdete akcie na Wobenzym, zinok, Lutein, Vigantolvit, vitamín d3, výživový doplnok, Aescin, však Schneider Lekáreň v celom letáku ponúka zľavy na veľa ďalších produktov, ako napríklad -. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode Schneider Lekáreň, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach Schneider Lekáreň

Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
22⁹⁹€ UŠETRÍTE až 25⁰€ Výživový doplnok Wobecare Enzym Avilut 90 cps. Ginkgo Recordati By wzymatic Pre starostlivosť o váš zrak AVILUT® Ginkgo Recordati 1 KAPSULA O VIGANTOLVIT® D3 2000 I.U. 60 kapsúl Malé, l'ahko prehĺtateľné kapsuly s vitamínom D3 podporujú normálnu funkciu imunitného systému. Bez obsahu gluténu, laktózy a bravčovej želatíny. 60 kapsulové balenie na 2 mesiace užívania. Zľava platí aj na Vigantolvit® OSTEO. Vigantolvit je výživový doplnok. Prípravky produktovej rady AvilutⓇ sú komplexným riešením na suché, unavené a podráždené oči. Výživový doplnok Avilut Ginkgo Recordati obsahuje ginkgo bilobu, rutín, aescín, vitamín E, luteín, zeaxantín, med' a zinok, ktorý prispieva k udržaniu dobrého zraku. Výživový doplnok. Pozorne si prečítajte návod na použitie uvedený na obalu. OBJAVTE SILU ENZÝMOV V NOVOM FORMÁTE IBA 3 TOBOLKY DENNE Wobecare Enzym Vysoko aktívne enzymatické zloženie od výrobcu Wobenzymu wobecare.sk VIGANTOLVITⓇ with doplnk 2000 LU. omnem 60 kap sely zaby D3 Vitamin D3 veny vpre 45 tob. balenie 59 ⁹9⁹ € 90 tob. balenie 899⁹⁹€ 67⁹€ UŠETRÍTE až 076€ Wobecare Enzym 45 tob. alebo 90 tob. Vysoko aktívne enzymatické zloženie od výrobcu Wobenzymu. Jednoduché užívanie - iba 3 tobolky denne. Výživový doplnok obsahujúci flavonoid rutín a enzýmy trypsín a bromelaín. *Čítajte pozorne príbalovú informaciu. Wobenzym je liek k vnútornému užívaniu.

Ďalšie letáky Schneider Lekáreň

Najnovšie letáky