Skylink - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Skylink, vrátane lokalít obchodu Skylink a otváracích hodín obchodu Skylink. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Skylink.


Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Pokiaľ ste fanúšikom televízie, oceníte pestrý výber televíznych staníc a zároveň využívate moderné technológie, informácie v tomto článku vás zrejme zaujmú.

Sledujte bohatú televíznu ponuku od Skylinku: Vždy a všade

Sledovanie televíznej zábavy už dávno nie je doménou iba TV obrazovky a dokonca ani domácich priestorov. Ponuka súčasných operátorov je stále vyspelejšia a dnes dokážeme sledovať TV program na niekoľkých zariadeniach súčasne. Obľube sa teší hlavne sledovanie obsahu na mobilných zariadeniach. Týmto spôsobom totiž máme online televíziu vždy so sebou, pričom nám neutečie ani živý športový prenos či obľúbený seriál. A pokiaľ by aj utiekol, ešte vždy je tu archív a s ním možnosť spätného pretáčania.

Ešte vždy sa ale popularite teší klasická satelitna TV, ktorej známym poskytovateľom je u nás v súčasnosti Skylink www.skylink.sk. Ich certifikovaný prijímač sa aktualizuje sám pomocou funkcie automatického preladenia. Okrem toho však spomenutý poskytovateľ ponúka samozrejme tiež televíziu cez internet, ako aj už zmienenú možnosť sledovať programy na 4 ďalších zariadeniach mimo vašej TV obrazovky. Charakteristickým pre jeho užívateľov je Skylink karta.

Ponuka, ktorá sa neodmieta

Z bohatej ponuky Skylinku, ktorá predstavuje 81 kanálov (s možnosťou rozšírenia o ďalšie) si to svoje nájde asi každý. Samozrejmosťou sú obľúbené slovenské stanice ako Markíza, JOJ, TA3, STV1, STV2, pričom náročnejších zákazníkov poteší napríklad aj filmové HBO GO so svojou trendovou ponukou populárnych titulov či napríklad známy športový kanál Sport 1. Plus mnohé iné z rôznych tematicky vzájomne odlišných kategórií, spoločne s exkluzívnym obsahom špecifickým pre konkrétneho poskytovateľa.

Pokiaľ ste fanúšikom moderného sledovania médií, filmov, seriálov a v skratke služieb ako napr. Netflix, určite vás poteší Skylink live z ponuky internetovej televízie. Aj do tejto služby sa stačí prihlásiť so svojim účtom a aktuálny televízny obsah máte dostupný cez internet na niektorom z ľudobovoľných zariadení, pomoc ktorých sa k danej službe pripojíte.

 Možno to v texte znie zbytočne komplikovane, ale v realite nie je nič jednoduchšie a praktickejšie.

Najnovšie letáky

Predajcovia - mobilné a internetové služby