Slovak telekom - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Slovak telekom, vrátane lokalít obchodu Slovak telekom a otváracích hodín obchodu Slovak telekom. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Slovak telekom.


Kde nájdete pobočky

Prečítajte si viac

Doba sa po technologickej stránke nikdy neposúvala tak rýchlo, ako dnes. Tomuto faktoru sa tak v maximálnej miere snažia prispôsobovať aj mobilní operátori.

Rýchle pripojenie a balík moderných služieb od Telekomu

Základom sa okrem pevnej linky v domácnosti stáva takisto rýchly mobilný 4G internet. Viac než 90 % z mapy územia Slovenska pokrýva svojou 4G sieťou operátor Telekom https://www.telekom.sk, pričom rýchlosť jeho LTE internetu je v dobe písania tohto článku maximálne 375 Mb/s pri sťahovaní a v prípade odosielania dát 50 MB/s. 

A vedeli ste o tom, že dotyčný operátor poskytuje takisto online službu, resp. aplikáciu v mobile, ktorá je známa ako speed test a umožňuje vám zmerať rýchlosť prenosu a sťahovania dát?

V takomto prípade môžete o rýchlosti vášho pripojenia získať ten najpresnejší údaj. Celý proces je pritom veľmi jednoduchý a okamžite k dispozícii, nakoľko už bolo zmienené, ide o dostupnú webovú službu, resp. aplikáciu a k využitiu tejto ako aj ďalších dostupných služieb stačí len vaše prihlásenie.

Všetko vybavíte pomocou pár kliknutí

V prípade záujmu o paušál, pripojenie, Magio TV, či dokonca o nový Samsung, Huawei alebo smart hodinky Telekom pre svojich zákazníkov poskytuje svoju ponuku takisto online.

Rovnako sa môžete prihlásiť k službe Môj Telekom a vybaviť vaše požiadavky online, prehľadne a z pohodlia vášho domova. Rovnako pohodlne sa dá týmto spôsobom dobiť kredit na vašej Easy karte. Takéto dobitie kreditu prebehne prakticky okamžite. Následne stačí len otvoriť váš telefonny zoznam a s funkčne dobitým kreditom nezostanete nikde a nikdy v štichu.

Milovníci televíznej zábavy zasa ocenia bohatý tv program, ktorý môžu vďaka pripojeniu sledovať okrem televíznej obrazovky aj na svojom mobile, resp. na akomkoľvek zariadení  s internetovým pripojení. A vďaka archívu im neutečú ani ich rozpozerané seriály.

Najnovšie letáky

Predajcovia - mobilné a internetové služby