Slovenská sporiteľňa - predajne a otváracie hodiny

Tu nájdete všetky informácie o obchodu Slovenská sporiteľňa, vrátane lokalít obchodu Slovenská sporiteľňa a otváracích hodín obchodu Slovenská sporiteľňa. Tu na webe Kompas Zliav získate všetky potrebné informácie, ako sú napríklad adresy a otváracie hodiny vášho obľúbeného obchodu, ktorým je právě obchod Slovenská sporiteľňa.


Slovenská sporiteľňa - Lokality

Operovať so svojim bankovým účtom sa dá v súčastnosti stále jednoduchšie vďaka modernizácii služieb a ponúk, ktoré sú typické aj pre Slovenskú sporiteľňu. 

Moderné a šikovné bankovanie so Slovenskou sporiteľňou
Je zaujímavé pozrieť sa, aké inovácie nám prinášajú dnešné služby z akéhokoľvek odvetvia. A výnimku netvorí ani známa Slovenská sporiteľňa www.slsp.sk napríklad so svojou aplikáciou George, pomocou ktorej dokážete vybaviť pôžičku online, teda pohodlne a rýchlo. Celý proces môže trvať maximálne 10 minút! Popularite sa teší aj veľmi prehľadná kalkulačka

Toto sú fakty, ktoré by sa nám pred dekádou alebo dvoma zdali neuveriteľné. Dnes sú však realitou, rovnako ako funkčný internet banking. Stačí elektronické prihlásenie sa do svojho účtu a môžete začať bankovať, prípadne len skontrolovať, v akom stave sú vaše peniaze.

Dostupné pôžičky ako aj klientské centrum sú tak doslova na dosah ruky. Stačí zariadenie s pripojením na internet, aplikácia, kúsok vášho času a samozrejme záujmu. 

Už samozrejmosťou je dostupný bankomat prakticky v každom meste či okrese, teda s výberom v hotovosti nie je problém hocikedy aj v prípade, ak sú fyzické pobočky zatvorené, resp. ak ste sa „nezmestili“ do ich stanovenej otváracej doby. V podstate vám v prípade jednoduchého výberu hotovosti stačí len banková karta, no a pokiaľ chcete niečo viac, tak potom zariadenie s pripojením na internet a ideálne konkrétna aplikácia zmienená v úvode tohto článku.

Rovnako prakticky sa dá operovať aj s prevodom peňazí v rámci krajín EÚ, kedy má každý účet svoj charakteristický IBAN a problémom dnes nie je ani prevod meny, ktorý je napr. v banke Slovenskej sporiteľni jednoduchou záležitosťou. 

•    Mimochodom dostupný je takisto online kurzový lístok, aby ste boli vždy v obraze a mali aktuálny prehľad. Ako je na tom euro v porovnaní so zahraničným menami? Stačí kliknúť a ste okamžite informovaní do posledného detailu.

V prípade záujmu sa pre vás nájde výhodné poistenie, pôžičky alebo stavebne sporenie. Hypotéka s výhodným programom a v prípade spomenutého postenia možnosť využiť aktuálne populárne cestovné poistenie. 

Produkty

Pobočky Slovenská sporiteľňa
TOP letáky a katalógy