Billa - tanier v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt tanier plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na tanier a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Tanier - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Tanier - 17 × 17 × 2 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
5,49 €
Billa
 
Billa
Tanier - 33 × 1,2 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
2,99 €
Billa
 
Billa
Tanier - 20 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
1,69 €
Billa
 
Billa
Vianočný tanier - Priemer: 26,5 cm 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
2,39 €
Billa
 
Billa
Vianočný tanier Stromček - 1 ks   NEPLATNÝ LETÁK
3,49 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt tanier a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt tanier ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt tanier práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt tanier v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, Lidl, TESCO supermarket, Tupperware, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Tic Tac, termo tepláky, tigrík, take it. veggie, TKG, tkanina na opravu siete, Tina, Tričká, košele a blúzky, Triochgornoe, tofu párky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Tanier - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia