Billa - tekutý prací prostriedok v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt tekutý prací prostriedok plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na tekutý prací prostriedok a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt tekutý prací prostriedok za výhodnú cenu 7,99 €. Táto špeciálna ponuka platí od 30.5. do 26.6.2022. Ak si výrobok tekutý prací prostriedok chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

tekutý prací prostriedok však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 3,85 €.

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Perwoll - gél na špeciálne pranie rôzne druhy 3,6 l  
7,99 €
Billa
 
Billa
Rex s Billa Bonus - prací gél 2 druhy 80 praní bežná cena 15,49 1 pranie = 0,194 €  
9,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuálne letáky

Leták Billa

Leták Billa - 22.6.2022 - 28.6.2022.
22.6. - 28.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa

Leták Billa

Leták Billa - 30.5.2022 - 26.6.2022.
30.5. - 26.6.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 
Tekutý prací prostriedok - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
ARIEL PRACÍ GÉL - 90 praní prací prášok, 80 praní bežná cena 21,99 Do vypredania zásob V akciovej ponuke aj iné výrobky Ariel   NEPLATNÝ LETÁK
12,99 €
Billa
 
Billa
Perwoll - rôzne druhy 3,6 l   NEPLATNÝ LETÁK
7,99 €
Billa
 
Billa
Perwoll - gél na pranie rôzne druhy 3,6 l   NEPLATNÝ LETÁK
7,99 €
Billa
 
Billa
Perwoll rôzne druhy 2,7 l - bežná cena 9,59   NEPLATNÝ LETÁK
5,79 €
Billa
 
Billa
Rex prací gél 70 praní - bežná cena 13,29 1 pranie = 0,190 €   NEPLATNÝ LETÁK
13,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt tekutý prací prostriedok a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt tekutý prací prostriedok ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt tekutý prací prostriedok práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt tekutý prací prostriedok v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Lidl, TESCO, dm drogerie, Kaufland, TESCO supermarket, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Tic Tac, termo tepláky, tigrík, take it. veggie, TKG, tkanina na opravu siete, Tina, Tričká, košele a blúzky, Triochgornoe, tofu párky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Tekutý prací prostriedok - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia