Billa - termix v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt termix plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na termix a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt termix za výhodnú cenu 0,27 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok termix chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
BILLA termix kakao - vanilka 90 g bežná cena 0,35 1 kg = 3,889 € Cena s BILLA kartou  
0,27 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Termix v letákoch Billa

 

Termix - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt termix a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt termix ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt termix práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt termix v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Terno, Lidl, Metro, KON-RAD, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Tic Tac, termo tepláky, tigrík, take it. veggie, TKG, tkanina na opravu siete, Tina, Tričká, košele a blúzky, Triochgornoe, tofu párky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – termix

Najnovšie letáky