TESCO leták - 30.4.2018 - 30.9.2018 - str. 12 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 12 ... 37
Leták TESCO - 30.4.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akcii - brokolica, špenát, syr, mlieko. Strana 12.
1 ... 12 ... 37

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 30.4.2018 do 30.9.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 36 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 36. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Stravovanie VIĘTE, ŽE . úplne iné chute. Ked mu neustále NA TOM NIČ ZVLASTNE eda a kompozicie, podávate jedlá, ktoré nemá rado PREFERENCIAMI SLADKEJ uvolnenosti a smiechu a jedenie dieta jesť absolútne všetko be.z DETI VAČŠINOU MILUjO SLADKOSTI A NIE JE NA ToM NIČ ZVLÁŠTNE - RoDIME SA S a spoznávat nové chute, vytvá- pripravovať prekvapenie prenedivte sa, že nechce jesť. Nejde zvyšok rodiny. Stačí vela zábavy. predsa o to, aby ste naučili príde samo výnimiek - každý má predsa CHUTI. AJ MATERSKE MLIEKO JE PRIRODZENE SLADKE VDAKA OBSAHU LAKTóZy. BuDTE DOSLEDNÍ ZNÁME CHUTE zYŠUJ Na určovaní hraníc nie je nič zlé. Koláčik sa NoVé - ZAVADZAJTE je po obede a nie pred ním. stole a vypnite televízor. Dietatu že vám niečo chutí, ale nemá sa veci a počas samostatného je Ak jete obed, sedte spolu pri NOVE PRODUKTY SPOLU denia lyžičkou zjedia často viac ne? podas kimenia dogpeijm.vysvetihte, že možino povedat,S oBLOBENýMI JEDLAMI DIETATA. VARIESPoLu S DIETATOM plut či hádzať jedlom. Tiež svoje dieta neučte, že ak nezje obed, dostane namiesto neho balík čipsov alebo keksik. Oproti týmto právo na vlastný vkus a preferen- cie. Objavte chute vášho drobca a akceptujte ich! Menej stresu, viac uvoľnenej atmosféry. Deti často najlepšie Dobrý kuchár musí predsa ochutnať svoje jedlo. pochútkam nemá brokolica alebo Spoločné varenie nie ie len príležitostou na získavanie dobrých stravovacích návykov a spoznávanie rozmanitých pro- duktov, ale tiež môže posilniť vzťah medzi rodičmi a detmi a je priležitostou na dobrú zábavu. Môžete experimentovať syr ale vaše dieťa môže mat fazuľa takmer žiadnu šancu. AKCEPTUJTE vedia, čo potrebujú, a ak ste INDIVIDUALN Priznaky a snažite sa o pestru CHUTE DIETATA si nevšimli žiadne negatívne stravu a kvalitu jedál, dajte dietatu čas na kulinárske objavy a spoznávanie chuti. Vy milujete špenát, olivy a žltý 12 TESCO LOVES BABY

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy