TESCO leták - 30.4.2018 - 30.9.2018 - str. 13 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 13 ... 37
Leták TESCO - 30.4.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akcii - mlieko, HiPP. Strana 13.
1 ... 13 ... 37

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 30.4.2018 do 30.9.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 36 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 36. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Probiotiká a prebiotiká y materskom mlieku sú dôležité. Črevná mikroflóra je dôležitá pre imunitu a spokojné bruško. Niektoré baktérie sú prospešné a iné škodlivé. Prospešné PROBIOTIKÁ bránia škodlivým baktériám. PROBIOTIKA PREBIOTIKA PREBIOTIKÁ sú nevyhnutnou potravou bez nich probiotiká nemôžu existovat. Tráviaci trakt novorodených detí je prakticky ste- rilný, bez prítomnosti baktérií. Počas niekolkých dní po narodení dochádza v dôsledku dojčenia a okolité- ho prostredia postupne k jeho kolonizáci. V priebehu každodenného života je potom tráviaca sústava osíd- lená miliardami baktérií tvoriacich tzv. črevnú mikro- flóru, ktorá je dôležitá pre imunitu a zdravie dieťata Zdravý črevný trakt je základom spokojného bruška. HiPP COMBIOTIK KOJENECKÉ MLEKO Materské mlieko je najvhodnejšou výživou. V jeho unikátnom zložení totiž hrajú zásadnıú rolu nie len lahko stráviteľné bielkoviny, minerály a esenciálne mastné kyseliny, ale tiež mikroorganizmy zvané probiotiká a prebiotická vláknina, alebo prebiotiká. Tieto spoločne prispievajú ku zdravej črevnej mikroflóre a lahšiemu zažívaniu nd Probiotiká sa usádzajú v črevných stenách, kde bránia škodlivým baktériám a chránia citlivé črevá dietata. A pretože sú probiotiká živé, potrebujú zdroj potravy. Tou sú pre nich prebiotiká. PROBIOTIK PRAEBIOTIK Prebiotiká sú špecifickým typom sacharidov, ktoré zdraviu prospešné baktérie (probiotiká) potrebujú k svojmu rastu. Len vdaka prebiotikám môžu byť probiotiká silné a odolné voči škodlivým baktériám, a tak podporovat imunitu dietaťa vitamíny A, C, D prispievajú k správnej funkcii imunitného systému a tým k zdravému vývoju bábätka v materskom mlieku fungujú všetky dôležité zložky vrátane probiotík a prebiotík v dokonalej symbióze. Materské mlieko stvorila príroda tak, aby dieta dokonale vyživovalo a prispievalo k jeho zdravému vývoju Pokiaľ'dojčenie nie je z nejakého vážneho dôvodu možné, overte si preto, či vami vybrané dojčenské mlieko obsahuje okrem prebiotík tiež probiotiká. prírodné kultúry mliečnehokasenia, Výivu konzultujte s lekárom, Dojenieje najprirodzenejší sposob výživy Všho dietata, pretoče materské mlieko je v prvých mesiacoch zivota to najlepšie. 0bsahuje všetko, co dieta potrebuje pre zdravý vývoj a zároven poskytuje ochranu pred róznymi chorobami a prináša dalie vyhody pre Vas aj Vaše dieta. Potravina na osobité výžvové úely. Potravina na osobitné lekárskeucely.Venujte pozornost vyváženej strave a zdravému sposobu života Vásho dietata.

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy