TESCO leták - 30.4.2018 - 30.9.2018 - str. 24 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 24 ... 37
Leták TESCO - 30.4.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akcii - minerálna voda, voda, sirup, krém, teplomer, jednorazové rukavice, rukavice. Strana 24.
1 ... 24 ... 37

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 30.4.2018 do 30.9.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 36 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 36. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

Produkty v tomto letáku

 
 
US PRVA POMOC Všeobecné zásady poskytovania prvej pomoci: 1. Skontrolujte stav zraneného. 2. Ked' je stav zraneného vážny, privolajte pohotovost'. 3. Vyhodnot'te situáciu a v prípade potreby zabezpečte miesto udalosti. 4. Ak je to možné, pripravte si lekárničku a dajte si jednorazové rukavice. CESTUJETE S DIETATOM? ZISTITE Čl MATE VŠETKO 5. Zapamätajte si číslo Linky tiesňového volania- v prípade potreby nájdete pomoc na čisle 112. . lieky, ktoré diet'a pravidelne užíva . lekárnička krém s vysokým UV filtrom prípravky zmierňujúce opareniny . repelenty proti hmyzu , prípravky na opuchy . lieky proti bolesti ÚPAL Deti milujú hry na slnku. No nadmerné slnečné žiarenie nie je vhodné ani pre veľkých, ani pre malých, preto kontrolujte čas pobytu dietata vonku počas aj k prehriatiu organizmu. Aby najsilnejšieho slnečného žiarenia ste tomu zabránili, zabezpečte (medzi 10.00 a 15.00 hodinou). dietatu vhodné oblečenie a ne- Vidy musí mať zakrytú hlavu a na zabudnite na vetranie miestnosti krk používajte krém s vysokýma hydratáciu organizmu. Najlepšie ochranným filtrom. Ak si všimnete je piť nesladené a nesýtené ná začervenanie alebo podráždeniepoje deálna je minerálna voda pokožky dietata, použite prípravky s čerstvo vytlačenou citrónovou s upokojujúcim účinkom, najlepšie štavou či mätou alebo čaje s alantoínom, pantenolom a vita- mínom E, ideálne vo forme peny alebo spreja. a horúčke (najlepšie čapíky alebo sirup) . lieky proti zvracaniu . lieky na alergiu . lieky na nevoľnosť počas . nosové spreje, lieky proti Počas horúcich dní môže dôjsť lieky proti hnačke cestovania nádche lieky zmierňujúce zápal ústnej dutiny a hrdla teplomer 24 TESCO LOVES BABY

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy