TESCO leták - 30.4.2018 - 30.9.2018 - str. 9 - NEPLATNÝ LETÁK

1 ... 9 ... 37
Leták TESCO - 30.4.2018 - 30.9.2018 - Produkty v akcii - mlieko, pohár, dieťatko. Strana 9.
1 ... 9 ... 37

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 30.4.2018 do 30.9.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 36 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 36. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Stravovanie mesiacov je vhodné dieta len jedlo, vodu alebo ho zaujmite zaujímavou hračkou, ktorá od vedie jeho pozornost. Postupne počet dojčení znižujte na záver dojčite len vtedy, ked to dietatko najviac potrebuje. Môže sa stat, xistuje mnoho dôvodov na ukončenie dojčenia. Niekedy dojčit. Dalších šest mesiacov, začínajú odmietať materské mlieko samotné deti, čo súvisí so rozširuje a zavádzajú sa nové zavádzaním iných jedál a väčšou jedlá, je aj nadalej základom rozmanitostou stravy. Po mesia- coch dojčenia sa môže mama cítiť unavená, chce sa vrátiť do práce, fyzická alebo psychická bím - prvé zúbky, choroba, pobyt kondícia jej neumožňuje pokračo- na neznámom mieste či rodinné vať v prirodzenom dojčení alebo problémy. Takéto obdobie nie má na to iné vážne dôvody. Bez ohľadu na príčinu treba k od dobré stavovaniu od dojčenia pristúpiť ako k procesu a nie ako k jedno AKO? razovej udalosti a celý priebeh si Predovšetkým postupne a bez dobre naplánovať. ked sa diéta dietata postupne materské mlieko. Neodstavuite dieta od dojčenia, ked prechádza že počas vyradovania mlieka oň náročným alebo krízovým obdo deťa samo stratí záujem ie na zavádzanie takýchto zmien KEDY? Ak neexistujú žiadne kompliká- cie, špecialisti odporúčajú, aby matka dojčila dieťa do ukončenia prvého roku života. Prvých šesť náhlenia sa - odstavovanie môže trvať dokonca ai niekoľko týždňov. Ak to potrebuje drobec a mama, nie je na tom nič zlé. Na začiatok, počas prvého týždňa obmedzte počet dojčení-na- miesto toho podajte dietatu iné NA Čo JE POTREBNE MYSLIET? Čo NEROBIT? .Dojčenie nepredstavuje pre diet'a len jedlo, spája . Neprestávajte dojčit', ak ani vy, ani diet'a necítite takú potrebu rozhodnutie nemá byť diktované sa aj s pocitom bezpečia a blízkosti. . Počas odstavovania zabezpečte diet'at'u velkú tlakom okolia a radami iných ľudí. dávku lásky a citlivosti, bud'te blízko seba, objímaj- te sa a trávte spolu veľa času . Neponáhľajte sa, každá zmena potrebuje čas. Neodstavujte diet'a od dojčenia, ak odchádzate . Ak má diet'a menej ako 12 mesiacov, nahrad'te materské mlieko modifikovaným Spolupracujte s partnerom, poproste svojich blíz- kych o pomoc, ked cítite, že je vám t'ažko a že vám situácia prerastá cez hlavu na víkend a o diet'a sa stará niekto iný - bude sa cítit' odmietnuté, vystrašené a nebude vediet', čo sa deje Nebojte sa toho. Skor alebo neskôr každá matka skončí s dojčením a diet'a si zvykne na novú situáciu . . Zabezpečte dieť'atť'u vyváženú, rozmanitú stravu pre diet'a a zdravé a farebné jedlá. Zaistite špeciálne tréningové poháre na postupný prechod od dojčenia na pitie z pohárika pre vás budú pomocou a pre diet'at'a formou odmeny. Obliekajte sa tak, aby ste diet'at'u st'ažili prístup k prsniku Neskrývajte svoje pocity, podel'te sa o náročné emócie s inými a hľadajte podporu. . . Dôsledne sa držte svojich rozhodnutí a bud'te trpezlivá TESCO LOVES BABY

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy