TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 16 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 16 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - chlieb, paradajky, sušené paradajky, špenát, cibuľa, banány, broskyne, tvaroh, jogurt, maslo, cukor, soľ, morská soľ, čierne korenie, kôpor, olej, med, lyžica. Strana 16.
1 ... 16 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
TÉMY TOHTO ČÍSLA" SO ZELENÝM PESTOM PARADAJKAMI A KLÍČKAMI S NÁTIERKOU Z PEČENEHO PIKANTNYM TVAROHOM BATATU A UDENYM LOSOSOM hrst špenátu. hrsť rukoly . tekvicové semienka . 2 lyžice olivového oleja niekoľko koktailových paradajok kličky brokolice čerstvo pomleté čierne korenie černuška siata veľký batat stredne veľká 125 g polotučného tvarohu -3 sušené paradajky·lyžica olivového oleja štipka čili . morská sol. čierne korenie červená cibuľa . lyžička rasce . lyžica olivového oleja. soľ 2 plátky 1. Batat a cibulu ošúpte, nakrájajte údeného lososa kôpor alebo kličky na štvrtky a pokvapkajte olivovým na dekoráciu. čerstvo pomleté čierne korenie 1. Do vysokej nádoby vložte špenát, olejom. Položte na plech vyložený rukolu a vlejte olej 2. Tekvicové semienka opražte na suchej, rozohriatej panvici, následne 2. Nechajte vychladnút a následne drobno. Tvaroh zmiešajte s olivovým všetko spolu dobre rozmixujte. 3. Hotovým pestom natrite chlebiky. 3. Pastu natrite na chlebiky, ozdobte a čierne korenie. Koktailové paradajky prerežte na polovicu a položte na chlebiky spolu a kličkami a môžete podávat. s klíčkami. Všetko posypte čerstvo pomletým čiernym korenim a zrnkami S PASTOU černušky. papierom na pečenie a vložte do rúry rozohriatej na 200 ℃ na 40 minút. rozmixujte v mixéri na hladkú hmotu oblúbenou zeleninou, semienkami 1. Sušené paradajky nasekajte olejom, pridajte paradajky, čili, sor 2. Hotovú pastu natrite na chlebiky položte na ňu plátok údeného lososa a ozdobte kôprom alebo klíčkami. 3. Ochutte čerstvo pomletým korením. Z ČERVENEJ FAZULE A KARAMELIZOVANYM BANANOM SO SLADKYM TVAROHOM A BROSKYNOU 1 konzerva červenej fazule 3 lyžice KVÁSKOVÝ DELIKATES 125 g polotučného tvarohu . 2 lyžice tahini.4 5 lyžic medu 3 lyžice medu 2 lyžice bieleho jogurtu štipka škorice. broskyňa med na banán lyžica masla 2 lyžice poliatie chlebikov mätové listky na hnedého cukru. štipka škorice dekoráciu PREMIUM kakaa. 4 lyžice rastlinného mlieka Pšeničný kváskový chlieb si dlhšie udržuje čerstvosť, vdaka čomu sa možno tešit z jeho chuti dlhý čas. Z neho pripravené chlebíky miznú za okamih! 1. Tvaroh rozdrobte, pridajte jogurt, škoricu a med a dôkladne premiešajte. 2. Chlebiky natrite tvarohom a uložte na ne kúsky alebo plátky broskyne. Polejte medom a ozdobte listkami čerstvej mäty 1. Fazulu scedte a dôkladne opláchnite. Všetky suroviny na pastu dôkladne rozmixujte na jednoliatu hmotu. 2. Maslo rozohrejte na panvici, pridajte cukor a počkajte, kým sa nerozpusti. Pridajte škoricu, zmiešajte a pridajte plátky banána. Smażte asi minútu z každej strany. 3. Pastou natrite chlebiky a položte na ne plátky banáno

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy