TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 19 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 19 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - avokádo, mlieko, vajcia, maslo, cukor, práškový cukor, soľ, čierne korenie, javorový sirup, med, sirup, pohár, lyžica. Strana 19.
1 ... 19 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
NA NIEKOLKO SPOSOBOV BEZLEPKOVÉ PALACINKY S KURKUMOU A ovocíM SLANÉ VAFLE CESTO: pohár pšeničnej múky pohár mlieka . vajce. hrsť CESTO: .50 g ryžovej múky. 50 g kukuričného škrobu. 15 g zemiakovej nastrúhaného parmezánu 2 veľké múky 2 lyžičky kurkumy 2 vajcia 300 ml rastlinného mlieka . lyžica olivového oleja .štipka soli NA SERVÍROVANIE:. hruška a jablko 2 lyžice medu . lyžica javorového sirupu . lyžica masla nadrobno nasekané orechy lyžička nastrúhaného 1. Múku a mlieko zmiešajte s práškom zázvoru práškový cukor na ozdobu lyžice masla štipka čili korenia . soľ a čerstvo namleté čierne korenie lyžička prášku do pečiva NA SERVIROVANIE: . lyička hummusu avokádo plátky lososa 1. Uvedené suroviny zmiešajte na hladkú zmes. Palacinky pečte z oboch strán na rozohriatej panvici, lahko pomastenej olejom. 2. Hrušku a jablko ošúpte a pokrájajte na štvrtky alebo osminy, Na panvici rozohrejte maslo, pridajte med, javorový sirup, zázvor, kúsky nadrobno nakrájaného ovocia. Osmažte a občas obrátte. 3. Ovocie uložte na palacinky, preložte na polovicu a posypte práškovým cukrom. do pečiva a koreninami, pridajte žltok, parmezán a roztopené maslo. Zmiešajte a na zóver jemne vmiešajte vyšlahaný bielok. 2. Porciu cesta vlejte do vaffovača a upečte vafle. 3. Upečené pomastite hummusom, navrch položte plátky avokáda a lososa, ozdobte a podávajte 19

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy