TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 21 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 21 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - jogurt, cukor, koreniny, olej, džem, Relax, sirup, pohár. Strana 21.
1 ... 21 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
Vychutnajte si Relax 100% z ovocia! TEKVICOVÉ PLACKY S DŽEMOM CESTO: . pohár celozrnnej múky lyžička prášku do pečiva pol pohára tekvicového pyré. pol pohára bieleho jogurtu vajce. 3 lyžice oleja . 2 lyžice cukru lyžička vanilkového cukru .štipka zázvoru a škorice NA PODÁVANIE: slivkový džem ovocie grécky jogurt 100% 100% 100% 1. V miske zmiešajte múku, prášok do pečiva, cukor a koreniny. V druhej miske zmiešajte jogurt, vajce, olej a tekvicové pyré 2. Premiešajte obsah oboch misiek na jednoliatu zmes. Na rozohriatej panvici formujte placky a smažte, kým nesčervenejú z oboch strán. 3. Podávajte so slivkovým džemom, gréckym jogurtom a čerstvýnm ovocím. Relax je l 00% z ovocia a neobsahuje žiadny pridaný cukor, je totiž sladený iba ovocnou štavou Na výrobu Relax 100% bolo použitých 100 g ovocia na 100 g výrobku. www.relaxzovocia.sk ty NOVINKA 33% OVOCNÉ SIRUPY RELAX Sirup ZABALIT SO SEBOU! Placky chutia vynikajuco aj nastudeno možno ich zabalit a zobrat so sebou do školy alebo práce. elax elax E3 ine ovocie

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy