TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 23 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 23 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - bageta, šalát, kuracie mäso, kurča, slanina, údená slanina, nápoj. Strana 23.
1 ... 23 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
Rýchlejšie, chutnejšie, poruke Nové aše bagety, wrapy a šaláty chutia vždy skvele, pretože obsahujú len kvalitné ngrediencie Vyberte si z našej širokej ponuky. Výhodné menu Bageta ap alebo endvic nápoj Ponuka platí na šaláty, wrapy, sendviče a nealkoholické nápoje z chladiaceho boxu Tesco sendvič s tuniakom Tesco Wrap Ceasar a vajíčkom Pravdepodobne najobl'úbenejší sendvič anglosaskej kuchyne so šťavnatým tuniakom, uvarenými vajíčkami a čerstvým šalátom Grilované šťavnaté kurča, krehký rímsky šalát, údená slanina a Ceasar dresing. A to všetko zabalené do chutnej pšeničnej tortilly. 1159 www.tesco.sk/jedlo-so-sebou TESCO Informácie o dostupnosti výrobkov nájdete v našich obchodoch v závislosti od obchodu sa však tieto informácie môžu lišit

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy