TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 35 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 35 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - paradajky, cibuľa, pizza, Grana Padano, mozzarella, droždie, soľ, čierne korenie, koreniny, lyžica. Strana 35.
1 ... 35 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
VARTE S NAMI PIZZA S MLETÝM MÄSOM A KAPARAMI PIZZA S PARMSKOU ŠUNKOU A ŠALVIOU CELOZRNNÁ PIZZA S PEČENOU ČERVENOU REPOU A SYROM FETA CESTO:.20 g droždia 150 ml teplej CESTO: 250 g polohrubej múky vody. pol lyžičky cukru. 300 g po- lohrubej múky štipka soli. 4 lyžice olivového oleja PRILOHY: .300 g mletého mäsa .červená cibuľa 2 guröčky syra mozzarella 6 veľkých kapár krájané paradajky v konzerve . štipka PRÍLOHY: 150 g mozzarelly 6 plátkov sušeného oregana lyžica olivového parmskej šunky 2 hrste rukoly oleja soľ a čierne korenie listky čerstvej bazalky 100 ml olivového oleja 3 lyžičky instantného droždia 300 ml teplej vody. lyžička cukru. štipka soli niekoľko lyžic paradajkového na potretie cesta 80 g kukuričnej múkyPRILOHY: 3 lyžice paradajkového na posypanie CESTO: 25 g droždia 150 ml teplej vody pol lyžičky cukru 300 g celozrnnej pšeničnej múky. štipka soli 4 lyžice olivového oleja pretlaku 2 pečené červené repy 100 g mozzarelly 100 g syra feta hrsť vlašských orechov. hrsť špenátových listov alebo rukoly 3 lyžice nastrúhaného parmezánu alebo syra Grana Padano 10 čiernych oliv 2 hrste čerstvej šalvie 1. Droždie s cukrom rozpustite v teplej vode, prikryte a na 15 minút odložte. Následne zmiešajte s múkou 1. Droždie s cukrom rozpustite vo lažnej vode, prikryte a odstavte na 15 1. Zo všetkých surovín vypracujte minút. Do múky pridajte kvások a všet cesto a odložte ho cca na hodinu na ko zmiešajte s olivovým olejom a solou. teplé miesto. Potom ho rozvalkajte, Vypracujte hladké cest 2. Hotové prikryte a odložte na teplé ričnou múkou. miesto, kým nenakysne malo by dvojnásobne zväčšiť svoj objem. Počas prikryte mozzarellou, posypte par- kysnutia cesta osmažte na rozohriatom mezánom a nakrájanými šalviovými olivovom oleji mäso. Následne pridajte listkami. paradajky a koreniny. Varte cca 10 minút na miernom plameni. 3. Vykysnuté cesto znova uhnettepoložte rukolu a nakrájané olivy. a rozvaľkajte. Pridajte paradajk nakrájané kapary a mozzarellu. Pečte v rúre rozohriatej na teplotu 250 °C cca 10 -15 minút. Pred podávanim pridajte cibuľové krúžky a bazalkové listky. solou a olivovým olejom, vypracujte hladké cesto a prikryté položte na teplé miesto, kým nevykysne - malo by dvojnásobne zväčšiť svoj objem. 2. Cesto rozvaľkajte, potrite para- dajkovým pretlakom a položte naň plátky mozzarelly. Vložte do rúry rozohriatej na 220 ℃ a pečte cca 10 potrite pretlakom a posypte kuku 2. Na cesto pridajte kúsky šunky, 3. Pečte v rúre rozohriatej na 250 °Cminút. cca 15 -20 minút. Na upečenú pizzu 3. Pridajte na plátky nakrájanú červenú repu, kúsky syra feta a ore- chy. Pečte ešte 5 minút. Podávajte s lístkami čerstvého špenátu a rukoly Pokvapkajte olivovým olejom. Experimentujte s tvarmi cesta pizza nemusí byt len okrúhla! 35

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy