TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 37 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 37 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - paprika, cesnak, karfiol, cibuľa, cuketa, pizza, syr, kozí syr, Hellmann’s, soľ, čierne korenie. Strana 37.
1 ... 37 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
VARTE S NAMI PIZZA NA KARFIOLOVOM CESTE SO ZELENÝM PESTOM oleji. Vložte do misky a nechajte vychladnút. Následne pridajte vajce, pretlačený cesnak, mozzarellu a ko- CESTO: .jeden karfiol strúčik cesnaku einy, dôkladne premiešajte. Cesto 5 lyžic nastrúhanej mozzarelly 1 vajce . štipka muškátového orieška štipka sušeného oregana sol a čierne korenie PRÍLOHY:.3 lyžice bazalkového pesta dajte na plech vyložený papierom na pečenie a vytvarujte z neho kruh Pečte v rúre rozohriatej cca na 220°C asi 20 minút 2. Cuketu, cibulu a olivy nakrájaj- 1 cuketa 1 cibuľa .červená paprika te na plátky, papriku na prúžky 3 lyžice olivového oleja kozi syr provensalské korenie soľ a čierne Zeleninu zmiešajte s olivovým olejom a koreninami a smažte niekoľko korenie. hrsť oliv minút na grilovacej panvici. Upečené cesto potrite pestom a položte naň 1. Karfol nastrúhajte na väčšie kusy a smažte cca 5 minút na olivovom zeleninu a kozí syr. Dajte na 5 minút zapiect. REKLAMA HELLMANNS UZITE SI RODINNU GRILOVAČKU S NOVÝMI HELLMANN'S HORČICAMI. SKV HUT HELLMANN ZAL. 1913

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy