TESCO leták - 3.9.2018 - 2.12.2018 - str. 59 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 59 ... 85
Leták TESCO - 3.9.2018 - 2.12.2018 - Produkty v akcii - petržlenová vňať, kapusta, cibuľa, mleté mäso, olomoucké tvarôžky, syr, maslo, rasca, vôňa. Strana 59.
1 ... 59 ... 85

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 3.9.2018 do 2.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 84 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 84. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
AKCIA Olomouck tvarôžky Tieto výnimočné syry pre PLNENÝ BAKLAŽÁN Coronis s.r.o., ktorá ziskala 100 g Olomouckých tvarôžkov (Kúsky výhradné zastúpenie spoločnosti A.W. spol s cesnakom). 2 väčšie baklažány 200 g mletého mäsa 1 malá cibuľa s.r.o., jedinečného výrobcu maslo sol, korenie nasekaná originálnych Olomouckých petržlenová vňat tvarôžkov na svete. Naším prvoradým cielom je priniesť zákazníkom jedinečné mliečne výrobky, ktoré získali popredné miesto vo svete vdaka svojej výnimočnosti a vynikajúcej chuti. Radi Vám predstavíme Olomoucké tvarôžky. 1. Baklažány pozdlžne rozkrojime a lyžicou vyberieme vnútro baklažánu ktoré jemne posekáme. Na masle opečieme nadrobno nakrájanú ci- bulku, na nej orestujeme mleté mäso, pridáme nasekané vnútro baklažánu, mierne osolíme, okorenime a pridáme nakrájanú petržlenovú vňat. 2. Po vychladnuti do tejto zmesi vmiešame kúsky tvarôžkov. Rúru rozohrejeme na 180 °C a dáme do nej na 15 minút piect vydlabané baklažány 3. Tie potom naplnime priprave nou zmesou, vložime spät do rúry TVAROŽKOVE SLIMÁKY 250 g Olomouckých tvarôžkov (2 balenia Tyčiniek).1 balenie listkového cesta (400 g).2 stredne veľké cibule 1 vajce. kyslá kapusta dtučnený pod mazom zre- júci syr s charakteristickou a nezamenitelnou vôñou maslo rasca a chufou. Ich pikantná chut a ty- pická vôňa vzniká v dôsledku rozlo- ženia bielkovin, ku ktorej dochádza v priebehu zrenia syra pôsobením povrchovej mikroflóry. Tvarôžky sa vyrábajú z netučného tvarohu, jedlej soli, s pridaním regulátorov kyslosti E500 (hydrogénuhličitarn sodný), E170 (uhličitan vápenatý) a mliekárenských kultúr. 1. Cibulu nakrájame na tenké kolieska a doružova opečieme na masle. Z list a pečieme dalšich cca 10 15 minút. kového cesta vyváľame dva pláty Na ne poukladáme cibuľku, na celú plochu pozdlžne rozrezané tvarôžkové tyčinky a vody zbavenú kyslú kapustu 2. Všetko pevne zavinieme, potrieme rozšľahaným vajičkom a posypeme rascou. Nakrájame na 3 cm hrubé ko- lieska a položime na plech vyložený papierom na pečenie, reznou stranou nadol. 3. Pečieme na 175 °C dozlatista, približne 30 minút. ČÍM SU VÝNIMOČNÉ Nízky obsah tuku - priemerne len 0,5% tuku Nízka kalorická hodnota -541 kJ/127 kcal Vysoký obsah bielkovin -28 g Obsahujú minerály - vápnik, fosfor Neobsahujú geneticky modifikované suroviny Neobsahujú syridlá, farbivá, arómy, ani stabilizátory Su bezlepkové olomoucké tvarüžky CORONES www.tvaruzky.sk w.coronis.sk 59

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy