TESCO leták - 17.9.2018 - 31.12.2018 - str. 23 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 23 ... 41
Leták TESCO - 17.9.2018 - 31.12.2018 - Produkty v akcii - pomaranče, Aperol, Jägermeister, likér. Strana 23.
1 ... 23 ... 41

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 17.9.2018 do 31.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 40 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 40. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Jägermeister

Wolfenbüttel , to je názov nemeckého mesta, ktorý vám asi viacerým nič moc nehovorí. Ale určite viacerí z nás vedia, čo je to Jägermeister a mnohí sme už stihli oceniť chuť tohto alkoholického nápoja. Niekto pravidelnejšie, iní príležitostne - no rozhodne vravíme o jednom z najznámejších a najkvalitnejších likérok. A práve táto sídli v tomto nemeckom meste a dá sa povedať, že práve tým je Wolfenbüttel  preslávený. Veď tento originálny nápoj pozná celý civilizovaný svet, hlavne Európa a ľudia pri stretnutí, pri oslavách, pri výnimočných udalostiach, či bez väčšieho dôvodu si radi pochutnajú na alkohole, ktorý sa skladá z 56 druhov vybraných bylín, kvetov, plodov a koreňov.

Preto nevravíme o akomsi „obyčajnom alkohole“, ale skôr o poháriku vhodnom pre gurmánov. Pre tých, čo im skrátka záleží takisto na originálnej chuti a tá je v prípade Jägermeistra nezameniteľná. Kto skúsil, ten vie. Jeho výrobu sprevádza spojenie najrozmanitejších, no starostlivo vybraných kvetov, bylín, korienkov (a ovocia), čo vytvoria jeden chuťovo harmonický celok, spracovaný v štyroch rôznych výluhoch. Takýto nápoj následne nesprevádza len originálna chuť, ale aj príjemná vôňa. A nezabudnite, že najlepšie sa podáva pekne vychladený!

 
2 AKÉ ORECHY SA POUŽÍVAJÚ DO LIKÉROV? Orechové likéry sú doménou 、-> . BYLİNKOVÉ AKCENTY Na prípravu bylinkových likérov sa používajú bylinkové aianov a predstavujú pomerne v sa použivajú bylinkové rôznorodú skupinu nápojov extrakty, ktoré sa často skladajú z vybranej zmesi niekof-I z hľadiska druhu použ kých desiatok röznych byliniek. tých orechov, ale tiež vzhľadom na dalšie suroviny. Príkladom môže byť Frangelico z liesko 1 I I vých orieškov, mandľové Ama- I retto alebo Nocino vyrábané zo zelených vlašských orechov 3 HORKÉ POMARANCE Citrusy sú obľúbenou surovinou do likérov. Kultový Cointreau je likér tipu triple sec, ktorého hlavnou zložkou je práve kora z horkých pomarančov 4 BYLINKY V surovinách väčšiny likérov nájdeme bylinky. ktoré najčastejšie prechádzajú procesom macerácie v liehu. Jedným z likérov, ktorý má najväčší počet byliniek, je nemecký Jägermeister skladajúci sa z 56 byliniek a korenín, okrem iného z tymianu, harmančeka santalového dreva, Šafranu, zázvoru, rozmarinu, petržlenu, škorice. 5 6 TAJOMNEÉ SUROVINY Známy taliansky aperitív Aperol má vo svojom zložení okrem byliniek aj Talianmi tak milované horké pomaranče > AK ČIERNE RİBEZLE, TAK CREME DE CASSIS Jeden z najznámejších francúzskych ovocných likérov na svete. Vyrába sa na báze čiernych ribezl a patrí medzi oblúbené suroviny každého dobrého barmana

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy