TESCO leták - 17.9.2018 - 31.12.2018 - str. 28 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 28 ... 41
Leták TESCO - 17.9.2018 - 31.12.2018 - Produkty v akcii - slivky, čokoláda, kakao, hrozienka, nápoj, káva, rum, whisky. Strana 28.
1 ... 28 ... 41

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 17.9.2018 do 31.12.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 40 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 40. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
PIVO FOREIGN EXTRA STOUT FES je to chutovo bohatšia verzia Stoutu a môže byť tak sladká, ako aj horkejšia. Vždy vás očarí bohat stvom pražených aróm (pražené RUSSIAN IMPERIAL STOUT Chutovo je RIS veľmi intenzivne pivo s výraznou praženou voñou. Nápoj by mal mať hladkú, takmer likérovú textúru, výraznú horkost s príchutou kávy a čokolády, tiež môže byť lahko alebo intenzívne Vo verzi Guinness Draught Stout býva lahkým, vodnatým, mierne kyslým a veľmi nasýteným pivom. výraznej ovocnej príchute, ale aj arómou sušeného ovocia a sladkého drievka. Velmi silné FES môžu byt až na hranici Russian Imperial Stout. plytkú chut, ktorej dominuje vzhľa- dom na využitie velkého množstva príchuť a trpkosť. Remeselné verzie tohto piva majú hlbšiu chut (výraznú príchuť horkej Čokolády. niekedy kávy), pritom však stále zostávajú lahké. American Dry Stout má horkejšiu chut. čierne ribezle, slivky, hrozienka) Dajú sa v ñom nájsť i krémové alebo výrazne horké. Často sa môžete stretnút aj s verziou barrel aged. s pivom, ktoré ležalo v sudoch po alkoholických nápojoch ako napri- klad bourbon, whisky alebo rum. aždý stou Stoutjein STOUT JE PIVNÝ COFFEE A CHOCOLATE STOUT MILK STOUT SWEET STOUT Sú to pivá, v ktorých, ako naznačuje i samotný názov, dominuje niektorá z uvedených chutí. Obyčajne sa tento efekt dosahuje použitím vhodnej kom- pozície sladov. niekedy sa však do piva naozaj dodáva i káva, čokoláda alebo kakao. Tieto druhy piva sa vyskytujú vo variante dry a sweet, napriklad Coffee Z BRITSKÝCH OSTROVOV PRAŽENÉ PIVO, KTORÉ MôŽE BYT LAHKÉ A VODNATÉ AŽ PO VELMI TAŽKÉ Sladkosť tohto piva je výsledkom využitia laktózy (mliečneho cukru),. karamelového sladu a tiež velkého Stout je stredne až velmi sladké krémové, zamatové pivo. 28 I MAGAZÍN ALKOHOLICKE NÁPOJE

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy