TESCO leták - 19.9.2018 - 25.9.2018 - str. 2 - NEPLATNÝ LETÁK

2 4 5 ... 33
Leták TESCO - 19.9.2018 - 25.9.2018 - Produkty v akcii - banány, mlieko. Strana 2.
2 4 5 ... 33

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 19.9.2018 do 25.9.2018 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 32 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 32. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
ČOKOLÁDOVE MAFIN CITAJTE REBELKY KAROLİN QR KOD S RECEPTOM pisanes TESCO Kto z nás nevyviedol v mladosti niečo bláznivé? Všetci vieme, že puberta nie je jednoduchá. A ked' prídete od kaderníčky s vlasmi, aké má Karolína, a tušíte, že rodičia s tým budú mat problém, chutné banánovo-čokoládové mafiny sú skvelý spôsob, ako z toho vyviaznuť čo najlepšie. Viac Príbehov písaných s chutou a receptov nájdete na www.tesco.sk Máme všetky potrebné prísady na tento recept. Napríklad Banány voľný predaj. 1kg Tesco Free From UHT mlieko 1,5 % soznižený obsahom laktöz 1,69 1,19 088 98 Dostupnost jednotlivých produktov sa môže líšit podľ'a aktuálnej dostupnosti a stavu zásob v jednotlivých predajniach Ceny platia od 19. 9. do 25. 9. 2018 alebo do vypredania zásob. 19. 0ov 2 2018 2)

TESCO letáky

TOP letáky a katalógy