TESCO leták - 30.10.2019 - 5.11.2019 - str. 7 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 7 ... 21
Leták TESCO - 30.10.2019 - 5.11.2019 - Produkty v akcii - droždie, cukor, škoricový cukor, vanilínový cukor, kypriaci prášok, vanilkový cukor, kyselina citrónová, instantné droždie. Strana 7.
1 ... 7 ... 21

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od 30.10.2019 do 5.11.2019 a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 20 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 20. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný v týchto predajniach TESCO:
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
TESCO CUKFR Tesco vanilínový cukor 6x10 g. ( kg 3.00) AONTVA VANILLIN CUCR VANILINOVY CUKOR Vanilinový cukor dodáva pečivu a koldčom skutočnú vônu vanilky. Možcte ho použit' ako dochucovadlo pri pečení chutrých dezertov. TESCO CUKIER ZWANILIA S ozajstnou vanilkou VANIL KOVY CURR VANILIAS CUKOR VANLKOVY CUROR Tesco vanilkový cukor 8 g. (1 kg 21.25) 017 PENSWA CANT PNAVO VANCO TALOOA Používa sa na ochuterie pečiva a iných sladkých jedál. Nahradte bežný cukor vanilkovým a dosiah nile prijemnú vónu a lahodnejšiu chut 18 Tesco kypriaci prášok do pečiva 6x 12 g. (1kg-2,50) Prások do pečiva móžeme pridat do všetkých druhov cesta. Používa sa na pripravu chutnych palaci niek, pernikov, sušienok a iných zákuskov. TESCO TESCO STARÁME SA SUSZONE DROŻDŽE SUŠENE DROŽDÍ SZÁRITOTT ELESZTo SUŠENÉ DROŽDIE O KVALITU TESEO ZA VÁS PROSZE DO PIECZENIA KYPRICE PRASEK SÜTOPOR JEDNODUCHO DOBRÉ PO WYPIEKOW-NA PECEN SOTESHEA ECENIE KYPRIACI PRASOK Ekonomické rodinné balenie Rychlo TESCO VYBRANE EXPERTMI PRE jednoducho sVJu CERSTVDST A KVALITU Tesco droždie sušené Proporycja podania iklad servirgvan Talalisi java Th naserv ane 57. (1kg21,43) 12 Na rýchlu a lahkú pripravu kysnutého cesta. Má dlhú trvanlivost aj bez toho, aby ste ho museli uchovávat'v chladničke. 7ge Tesco kyselina citrónová 1C0 g. (1 kg 3.90) Kyselina citrónová podporuje želirovací proces a zvýrazňuje chut'ovocia a zeleniny. Vyni kajúca na ochutenie džemov, ovocných salátov a kompótov. 039 Tesco sóda blkarbóna jedlá 100 g. (1 kg 1.90) 019 Tosco ikoricový cukor Vhodná nu pripravu šumivých nápojov, na odstránenie zápa- chu v chladničke či na čistenie domácnosti. 009 20 g. (1kg 4.50) Skoricový cukor sa výborne hodi do jablkových štrudl, koláčov a sladkého pečíva. Rozvonia vám domov pocas pecenia vašich oblübených dezertov. 11% škorice TESCO TESCO CUKIER KWAS CYTRYNOWY KYSELINA CITRONOVA CITROMSAV KYSELINA CITRONOVA SODA CYNAMONOWY SKORICOVY CUKR FAHEJAS CUKOR SKORICOVY CUKOR Univerzálny pomocnik OCZYSZCZONA JEDLA SODA SZODABIKARBONA JEDLA SODA DWRO AL sSA Ceny platia od 30. 10. do 5. 11.2019 alebo do vypredania zásob.

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy