Leták TESCO - str. 20 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 20 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - pór, losos, rybie filé, soľ, čierne korenie, koreniny, Chateau Topolčianky, víno, Rizling, alkohol. Strana 20.
1 ... 20 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Losos

Všade, kde sa chcete dočítať o zdravom stravovaní, padne určite minimálne raz odkaz na rybie mäso. Je všeobecne zdravé a veľmi chutné a medzi touto kategóriou mäsitých výrobkov sa najväčšej obľube teší  práve losos. Ten sa dá pripraviť na niekoľko spôsobov, mnohí konzumenti ho uprednostňujú napríklad „do chrumkava“, avšak jeho originálna chuť a univerzálne spôsoby prípravy nie sú jeho jedinou pozitívnou vlastnosťou.

Ako už odznelo - je zdravý a na tomto fakte hrá hlavnú úlohu najmä to, že tuky z lososa sú zdravé a vlastne pre človeka a jeho zdravotnú kondíciu v skutočnosti  veľmi prospešné. Sú to hlavne omega 3 mastné kyseliny. Tie majú pre naše zdravie hneď niekoľko pozitívnych prínosov - sú kvalitnou výživou mozgu, podporujú zdravý zrak a možno ste nevedeli, že dokážu aj zlepšiť náladu počas depresie. K najhlavnejším zdravotným benefitom omega 3 mastných kyselín sa ale radia tieto: znižujú krvný tlak, podporujú zdravý krvný obeh a takisto zabraňujú usádzaniu „zlého“ cholesterolu v cievach. Naopak zvyšujú hladinu „dobrého“ cholesterolu a celkovo sú tak výbornou prevenciou pred ochorením srdcovo-cievneho systému či infarktom.

 
KUCHYNA LOSOS S GRANÁTOVÝM JABLKOM A PÓROM a lyžicou olivového oleja. Nechajte marinovat asi hodinu 2. Pór opláchnite, csušte a nakrá- jajte na približne dvojcentimetrové kúsky. Viožte na dno nádoby. Ochutte Dčas pripravy: 90 min TiT Počet porci:3 solou, černym korenim a pokvapkajte olivovým olejom. 3. Na pór položte filé z lososa. Rúru rozchrejte na 220 °C. Pečte asi 15 minut. Po upečení posypte zrnkam granátového jablka. 600 g filé z lososa 2 velké póry 30 g olivového oleja 3 vetvičky čerstvého tymianu polovica granátového jablka sol a čierne korenie Odhadovaná výživová hodnota 1 porcie: Château Topoľčianky Rizling biele suché, 0,75 1 Energeick Bielkoviny hodneta Tuky Sacharidy 1. Filé oplóchnite vodou, osušte a rozdeľte na tri porcie. Ochutte 550 kcal 42g 37,6g 12g solou, ćiernym korenim, tymianom 20

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy