Leták TESCO - str. 28 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 28 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - čokoláda, cukor, práškový cukor, kakao, kypriaci prášok, vanilkový cukor, stužovač šľahačky, lyžica, vidlička. Strana 28.
1 ... 28 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
TÉMA Z TITULNEJ STRÁNKY COKOLÁDOVÁ ROLÁDA so ŠEAHAČKOU čokoládu, pridajte vanilkový cukor a odložte nabok. 2. Bielky vyšahajte na tuhú penu a na záver zc stáleho miešaria pida te 5. Vyšlahajte smotaru. Na pripravenú silikónovú podložku nasypte práškovy cukor a položte raň vychladnuté cesto. Fridajte šlahačku a zavinte roládu dlhšcu stranou. O čas pripravy: 90 min TIT Počet porci: 10 kryš:álový cukor Postupne vmiešavajte žltky a calej šlahajte. Do cesta pridajte múku, kakao, prášok do pečiva, horkú tokoládu a vanilkový cukor. Jemne 6. Vo vodnom kúpeli rozpustite bielu čoko ádu. Pomocou vidličky ozdobte vrch rolády. 4 vajcia 100 g cukru 50 g bielej čokolády 100 g práškového cukru 100 g polohrubej múky lyžičky prášku do pečiva 4 lyžice kakaa .50 g horkej čokolády 16 g vanilkového cukru 250 g 30% smotany na šlahanie premiešajte špachtlbu. 3. Pochú formus rozmermi 28 x 42 cm vyložte papierom na pečenie. Nalejte do nej zmesa uhladte. 4. Pečte asi 12-15 minút pri teplote 180 C. Hned po upečeni cesto preložte na utierku, papierom smerom hore. Porraličky odstráňte paoier a rclá du zaviřte clhšcu stranou. Nechajte 7 Podávajte ozcobené s bielou čoko- ladou. Odhadovaná vyživová hcdnota1porcie EnergeticiBielcoviny Tuky Sacharidy hodnota 341kcal 6,5g 20g 33,7g 1. Všetsy suroviny by mali mat izbovú teplotu. Preosejte múku, kakao a prášok do pečiva. Nostruhajte horkú vychladhút. Stužovač šľahačky, 10 g 28

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy