Leták TESCO - str. 29 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 29 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - torta, vajcia, čokoláda, cukor, práškový cukor, soľ, lyžica, miska. Strana 29.
1 ... 29 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
TEMAZ TITULNEJ STRANKY LÁVOVÁ TORTA OCas pripravy: 30 min T Počet porci: 200 g horkej čokolády 100 g masla 4 vajcia 40 g práškového cukru štipka soli 4 lyžice hladkej múky lyžička pomarančovej arómy práškový cukor na posypanie 1. Ruru rozohrejte na 200 °C. Formy vymastite maslom a vysypte múkou 2. Cokoládu rozdrobte na menšie kúsky a rozpustite spolu s maslom vo vodnom kúpeli. Vymiešajte na hladkú zmes. 3. Vajcic rozbite do misky a premie- šajte. Pridajte cukor, sol a miešajte, kým neziskate jednol atu konzistenciu. Pridajte múku a všetko premiešajte. 4. Pridajte rcztopenú čokoládovú zmes a pomarančovú arómu. Miešajte, kým 6. Vyberte z rúry. Odložte nabok na 1 2 minúty a poukladajte na tanieriky. Posypte práškovým cukrom. Podávajte teplé. Odhadovaná výživová hodnota 1porcie: Energeticko Biolkoviny Tuky Sacharidy ncziskate hlcdkú konzistenciu. hodngta 5. Zmes vlejte do pripravených formi- čiek a vložte do rúry. Pečte asi 8 minút. 401keal 7,3g 28,5g 30,5g REKLAMA KORUNNY CUKOR ZNAČKA SKUPINY AGRANA Mofich 750g Moja cololádovo brusnicovo pernílková torta. Pridajte seba ku każdému receptu a osvojte si ho! Inšpirujte sa korunnycukor.sk O/korunný cukor

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy