Leták TESCO - str. 30 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 30 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - pečivo, linecké pečivo, makový závin, sladké pečivo, maslo, soľ, formičky. Strana 30.
1 ... 30 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
KUCHYNA DOBROTY Na sviatočnom stole nemôžu chýbat sladke dobroty. Medovníky, vianočné pečivo a makovník, to sú tipy, ktoré uspokoja každého maškrtníka. LINECKÉ KOLÁČIKY Očas pripravy: 90 min TIT Počet porcií: 20 kusov 150 g masla 250 g hladkej múky 100 g praškového cukru 2 zftky štipka soli 200 gjahodového džemu 1. Maslo s cukrom vyšlahaje na vláčnu zmes. Pridcjte sol, żltky a znova všetko vyšahajte. Vsypte múku a miečajte, kým nezískate mäkké cesta 2. Cesto zabalte do fólie a vložte do chladnicky ası na hodinu. 3. Vychladnuté cesto rozvalka te na mierne pomúčenej doske na hrúbku asi 6 mm. Pomocou väčšej formičky - ckrúhlej alebo v tvare hviezoy - vykrajujte koláćiky a ukladajte ich na plech vyložený papierom ra pečenie. 4. V druhej polovici koláčikov vykrajujte menšou formičkou otvcry. Fečte pri- bližne 8- 10 minút pri teplote 175 °C. 5. Po vychladnuti natrite koláčiky bez otvorov džemom, prikryte ich koláčkmi s o:vormi a lahko pritlačte. Na záver možete posypat práškovým cukrom. Odhadovand výžvová hocnotc 1 kusa: Energetickd iolkoviny hodhota Tuley Sacharidy 148xcul 1,7g 6,7g 20,3g 30

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy