Leták TESCO - str. 32 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 32 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - vajcia, maslo, med, šťava, citrónový koncentrát, miska. Strana 32.
1 ... 32 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Maslo

Mliečny tuk je chutný a pre ľudské telo potrebný... a zdravý. Dnes už vieme, že živočíšne a mliečne tuky nie sú tým hlavným vinníkom, kvôli ktorému vzniká obezita a nadváha. Opäť je teda veľký dopyt po tradičnom masle, po tej základnej súčasti každej domácnosti a nášho pravidelného stravovania. Dopyt ešte viac rastie, ak je na maslo výhodná akcia.

Jedno je teda isté - výrobky v podobe klasického masla si prešli krátkym útlmom, najmä v období, kedy sa popularite tešil údajne zdravší a diétnejší margarín. Ako však vieme, dnešné informácie mliečne tuky a tradičné maslá opäť vyzdvihujú, ich zlatá éra sa teda vracia späť a môžeme si pochutnať na ich štandardnej chuti. Opäť maslový chlieb ako aj pečené dobroty chutia tak, ako by v skutočnosti chutiť mali. Jemná chuť masiel výrazne vylepší prakticky všetko, na čo ho natrieme - chlieb, pečivo, vianočku... a tiež rôzne varené či pečené dobroty. 

 
KUCHYNA EDOVNÍKY OCas pripravy: 100 min TIT Počet porcil: 50 kusov 500 g hladkej múky 100 g masla 150 g medu 5 lyžíc práškového cukru 2 vajcia lyžička sódy .lyžička škorice, kardamómu, muškátového orieška, perníkového korenia a zázvoru 200 g práškového cukru citrónová šťava Maslo s medom rozpustite na mier- nom plameni anechajte vychladnú. Vajcia vyšlahajte šlahačom. Pridajte do nich vychladnutý med s maslom a zmiešajte. Múku so sódou a koreninami proo- sejte priamo do misky c pridajte zmes vajec, medu a masla. Všetko rozmixujte, aby sa surcviny spcjili. Costo prikryte fóliou a vložto na hodinu do chladničcy. Na coske rozvalkajte cesto na hrúb- ku ası 3- 5 mm (cim hrubšie cesto, tým budú medovníky po upečení måkšie) a zlahka ho posypte múkou. Vykrajujte medovníky lubovolhých tvarov a ukla- dajte ich na plech vylozený papierom na pečenie. Medovniky pečte pri tepbte 180C 20 - 25 minút v závislosti od ich hrübky. Po vychladnut ozdobte cukrovou polevou. Odhadovanć výživová hodnota1 kusa: Energetickd Biekoviny Tuky Sacharidy hodnota 69 kcal 1,8g 2,3g 10,2g 32

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy