Leták TESCO - str. 39 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 39 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - konzervačný prípravok, Deko, voda, obrúsky, papier na pečenie, strúhadlo, organizér, nožnice, košeľa, kvetináč. Strana 39.
1 ... 39 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
KUCHYNA VIETE, ŽE Voskové obrúsky si móžete vyrobit aj sami. Budete potrebovat kusok bavinenej latky napriklad zo stoarej košele, včeli vosk, strúhadlo, nožnice, žehličku a papier na pečenie aleoo hodvábny pap er. Nastrúhaný vosk rovnomerre rozložte ra látku, prikryte papierom a prežehlite. Vosk oy sa mal roztopit a vstrebat do tkaniny. Nechajte obrúsok vyschnut a DRUHÝ ŽIVOT FLIAŠ Ak kupujete vodu vo flašiach, skúste použit ich obal znova. Od- režte hornú čast flaše a spodnú vyplite zeminou. Vytvoríte tak ekologický kvetináč. Ak ju zavesite na povrázok a dáte do nej zmo, stane sa kímidlom pre vtáky Tiež môže sužit ako organizér školských pomôcok alebo deko- rativnej kozmetiky. Spôsobov na využitie fliaš je naozaj vela. hotovo! STAVTE NA FILTER Odbornici odporučajú pit vodu z vodovodu, ktorej kvalita sa ničim neliši od tej vo flaškách. Voda z vodovodu je bezpečná a okrem toho obsahuje pre zdravie revyhnutné minerály. Jedirým problémom móže byť znečistené potrubie Riešenie tohtc problému e jednoduché. Namiesto toho, aby ste kupovali vocu vo flašiach, si zadovážte kanvicu s filtrom. Tá je nielen ekolo- gická, ale predovšetkým ekonomická a pohoclná. Vdaka filtru budete mat čstú vocu vždy poruke. OBALY NA POTRAVINY Namiestc potravinárskej fólie použite na zabalenie desiatej napríklad voskové obrúsky. Je to špeciálny obal na jedlo vyrobený z bavlry pokrytej včelím voskom. Práve vdaka tcmuto obalu bude desiata zabalené bezpečne, a čo je najdčležitejšie, aj ekologicky. Po pcužití stačí obrúsok utriet handričkou alebo opláchnut vodou a bude ako nový. 39

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy