Leták TESCO - str. 41 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 41 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - pečivo, hrozno, hrušky, šunka, chorizo, parmská šunka, syr, čedar, camembert, brie, syr s plesňou, krekry, brusnice, zelené olivy, olivy, tofu, sušené ovocie, sušené brusnice. Strana 41.
1 ... 41 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
KUCHYNA 3 1. LAZUR syr s modrou plesňou bude skvele chutit v spoločnosti hrušky. 2. ZELENÉ OLIVY chutia vynikajúco s mäsom a syrmi. Tiež ich môžete naplnit paprikovou pastou. 3. PARMSKÁ ŠUNKA najlepšie chuti na krajci čerstvého bieleho pečiva s čiernymi olivami, kozim syrom a olivovým olejom. 4. KREKERY - sú výnimočné samy osebe, ale skvele sa kombinujú a s dpmi alebo syrmi 5. HROZNO stým nalepšie chutia plesnivé syry typu brie a camembert. 10 6. TOFU kombinujte so syrom brie as čerstvou zeleninou paradajkami, paprikami, uhorkami alebo olivami 7.CHORIZO táto španielska lahôdka oblubuje spcločnost oliv, susenych paradajok a syrov, napriklad fety 8. BYLINKOVÉ HRIANKY chrumkavé bylinkové pecivo podávajte < šalatcm alebc ho ponúkajte ako prilohu k syrom a údeninam 9. ČEDAR najlepšie chutí s olivami, zaváranou paprikou alebo kobáskami 10. CAMEMBERT skvele sa kombinuje so sladkými jedlami K tomuto druhu syra sa výborne hodi hrozno a sušené brusnice. AKO KRÁJAŤ SYRY? okrúhle, štvorcové a trojuhol- níkové syry podobne ako tortu podlhovasté syry na plátky hrubé osi 1 centimeter . plesnivé syry kúsky šikmo na mclé 8 malé okrúhle syry stačí prerezat na polovicu 41

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy