Leták TESCO - str. 59 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 59 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - oriešky, slivky sušené, lieskové orechy, vlašské orechy, mandle, marhule sušené, sušené ovocie. Strana 59.
1 ... 59 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
PONUKA Občerstvenie v hlavnej úlohe Sušené ovocie a orechy nie sú len dokonalou surovinou do koláčov a slaných jedál, ale tiež občerstvenie a zdravá náhrada sladkostí. Pridajte ich do vianočných dezertov a jedál a urobte si sviatky tak, ako ich máte radi! SUSENÉ SLIVKY LIESKOVE ORIEŠKY Su nielen zdrojom mnohých živin, ale tiež skvelou prilohou VYSKÚŠAJTE Majú obrovský ku inársky potenciál. Slaným jedlám doca jú sladkastú prichut a skvele sa komoinujú aj s dezertmi. Pridajte ich do ovsených vločiek a zdravé a výživné roňajcy máte hotové. Dodajú charaker aj pečenému mäsu, výborne chutia s paštétou aj vo vianočných koláčoch. Len od vás zálcží, na čo ich použi ete. k rôznym druhom šalátov, mäsitých jedál a cestovin. Uspešne ich môžete kombinovat so sladkými cj s mierne pikantnými jedlami. Aby ste sa mohli dlhšie :ešit z ich chuti Tesco Mandle jadrá pražené v bielej cokolade s kokosom, a čerstvosti, vyberajte si nelúskané orechy. Tie luskané rýchlejšie strá- cajú zdraviu prospošné hodnoty 150 g SUŠENÉ MARHULE MANDLE Najcastejšie kralujú na našich stoloch vo vianočnom obcobi. Stoji však za to mysliet ra ne počas celého roka. Sú zdravou prilohou k rañajkam a skvele sa kombinujú aj s mäsitými jedlami, napríklad zabalené v slarine. Ak kupujete sušené marhule, venujte pozor nost ich farbe. Do tých štavnatych oranžových bol pravdepodobne pridané látky, ktoré majú zlepšiť ich vzhlad. Vyberte si radšej tie Je najlepsie kupcvat balené, aby ste mali istotu, že sú čerstvé a vhodné na konzumáciu. Nevystavujte ich tepelnému spracovaniu, pretože pod vplyvom vysokej teploty strácajú svoje zdraviu prospešné vlastnosti. Hoci sa najčastejšie pridávajú do sladkých jedal, napriklad vo forme mandlových lupienkov aleoo mleté, možno ich kombinovať aj so slanými jedlami. Pridajte ich do šalátov alebo podávaje vspoločnosti kuracieho mäsa, dodajú mu Tesco Lieskové orechy 500 g s hnedým odtieñom - możno nie sú vizuálne najatraktivnejšie, ale exotický charakter. určite budú zdravšie. Tesco (3 VLASSKÉ ORECHY mandle K Vianociam neoddelitehe jadrá prazené v bielej čokoláde so patria. Hoci sú dost kalorické, oplati sa ich zaviestv malých množstvách do každodennej stravy. Zomleté ich pridajte do kolačov a krémov alebo ich podávajte v spoločnosti syrov Nezabudnite icn správne sklado- vat lúskané orechy je najlepšie umiestnit do velkej plochej nádoby, prikryt papierom na pečenie a odložit na teplé miesto, kým sa nevysušiu. škoricou, 150 g 59

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy