Leták TESCO - str. 61 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 61 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - brokolica, špenát, fazuľa, vajcia, Leo, škorica, čaj, zázvorový čaj, repelent. Strana 61.
1 ... 61 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
KUCHYNA MUŠKÁTOVÝ ORIEŠOK VIETE, Ž.. Muškátový oriešok je vlastne vysušené semeno plodu muškatovnika vonného. Semeno svojou velkostou a tvarom pripomina malú broskyňu. V súčasrosti sa pestuje predovšetkým v západnej Indi. Predáva sa vcelku alebo v mletej verzii. Muškátový oriešok sa pridáva do dezertov, pudingov a krémov. Skvolo sa kombinuje s mnohými odrodami syrov, paradajkami alebo kuracim mäsom. Dopiña chut potravin na baze vajec a zeleniny, ako je špenát, Zázvor môžete pestovat v kvetináči vdaka tomu zistíte, ako vyzerá životný cyklus tejto výnimočne koreniny Škorica je najetaršou koreninou sveta - prvá zmienka c nej pochádza už z3. storcčia pred naším letopočtom. brokolica a fazula. ZÁZVOR V súčasnost sa zázvor pestuje v indi, Čine, Malajzii, Sie ra Leo- ne a na Jamajke. Svojim tvcrom pripomina jelenie parohy. Dá sa konzumovat v mnohých formách, napriklad v sušenej, marinovanej či kandizovanej. Hodi sa k viacerým jedlám. Zázvorový čaj vás zasa doko- nale zahreje, pomóže pri boji s prechladnutim alebo jedno- ducho sprijemni chladné zimné večery. Recept na zázvorovy čaj nájdete na strane 71. Ckrem liečivých vlastností sa klinčeky pouzivau aj ako repelent.

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy