Leták TESCO - str. 64 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 64 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - pečivo, koláč, sladké pečivo, mlieko, vajcia, cukor, soľ, šťava, krém, miska. Strana 64.
1 ... 64 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Mlieko

Od útleho detstva skoro každý z nás počúval o prospešných účinkoch mlieka. A tiež o tom, že je zdravé konzumovať mliečne výrobky, nahradiť  nimi napríklad iné (nielen) detské zlozvyky- pochutnať si na nich miesto čipsov, cukríkov a iných nevýdatných a na vitamíny chudobných maškŕt. Mlieko je bohaté na obsah dôležitých živín- obsahuje vitamíny, bielkoviny, vápnik a tuky. Bielkoviny napomáhajú k rastu a spevneniu svalstva (dôležité hlavne v období dospievania), sú kvalitný zdrojom energie najmä pri častých pohybových či športových aktivitách a viacero prospešných účinkov má pre naše telo aj vápnik- upokojuje nervy, spevňuje kosti, chrup a svalstvo. V praxi má pravidelné pitie mlieka na zdravie človeka a jeho kondíciu veľa pozitívnych dopadov.

Ak by ste sa na chvíľu zamysleli nad otázkou, ktoré potraviny sú pre ľudí najzásadnejšie, určite by niektoré z predných pozícií patrili aj mlieku, minimálne mnohým mliečnym výrobkom, ktoré nás ako už bolo spomenuté, obohatia o dôležité živiny, no tiež nás dostatočne nás zasýtia. Pravidelné pitie mlieka je prospešné pre deti v puberte, vo vývoji, ale svojim zložením a účinkami obohacuje tiež kondíciu a zdravie dospelého človeka.

 
Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
KUCHYNA Skör ako vložíte koláč do rúry položte navrch kúsok papiera na pečenie a vysypte naň hrst hrachu Vdaka tomu budu okraje koláčov vysoké a nesplasnú. CITRÓNOVÝ KOLÁC CESTO: a za stáleho miešania pridávajte 1. Múku preosejte do misky, pridajte kúsky masla, cukor, žltok a sol. Uhnette cesto, zabalte ho do fólie a vložte do chlcdničky najmenej na hodinu. 2. Cesto vyberte, vyvalkajte ho a vložte do okrúhlej formy s priemerom 22 cm. Vložte do rúry rozohriatej na 170 C Peče asi 15 minút, kým nebude cesto svetlohnedé. Vyberte a počkajte, kým vychladhe. horúce mlieko. OČas pripravy: 120 min TIT Počet porci:8 2. Do vzniknutej zmesi pridajte citróno- vú štavu a kôru. Všetko prvedte do varu. 3. Bielky vyšlahajte na tuhú penu a všetko zlahka premiešajte so vzniknu- 220 g grahamovej múky 50 g cukru 110 g masla 1 žitok .štipka soli tým krémrom. 4. Zmes nalejte ra upečené cesto a všetko nechajte asi 10 15 minút zapiect v rúre rozohriatej na 150 C CITRONOVÝ KREM: Stava z dvoch citrónov 3 vajcia 250 ml polotučného mlieka 100 g trstinového cukru 30 g zemiakovej múky kôra Odhadovaná vyivová hodnota 1porcie: GnergeccBiokoviny hodnota Socharidy KREM: Tuk 1. Mlieko s cukram privedte do varu. 7ltky 7miešajte so zemiakovou múkou nastrúhaná z dvoch citrónov 257kcal 39g 13,1g 32,7g 64

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy