Leták TESCO - str. 71 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 71 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - jablká, cukor, brusnice, čaj, zelený čaj, pohár. Strana 71.
1 ... 71 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Cukor

Väčšina z nás si už bez cukru nevie predstaviť svoje každodenné fungovanie. Veď už len preto, že ide o obľúbené sladidlo, ktoré napríklad zlepší chuť našej rannej kávy. Nehovoriac o tom, že je potrebnou ingredienciou všetkých pečených sladkých dobrôt . Pridávame ho tiež do rôznych mliečnych kokteilov a samozrejme aj do čaju. Cukor je skrátka neoddeliteľnou súčasťou väčšiny domácností po celom svete.

Fakt, že nám sladenie cukrom chutí, napovedá, že ho v istej miere potrebujeme a robí nám dobre. Konzumácia všetkého sladkého nás niekedy priam „pohladí na duši“ a upokojí aj naše nervy. A nie je to náhoda. Cukry sú najdôležitejšou výživou mozgu. Ale pozor, akýmisi umelými sladidlami a náhradami tento účinok v potrebnej miere nenahradíme! Konzumácia cukru je však takisto potrebná aj ako výživa svalov, mali by si ho teda dopriať napríklad aj športovci a ľudia v aktívnom pohybe. Prajeme vám všetkým dobrú chuť!

 
KUCHYNA POMARANCOVÝ ČAJ S ROZMARINOM JABLKOVO-ZÁZVOROVÝ ZELENÝ CAJ OCas pripravy: 10 min T Počet porci: 2 3 lyžičky sypaného čierneho čaju 2 3 plátky pomaranča 2 vetvičky rozmarinu 50 g čerstvých brusníc 2 lyžičky medu 50 g plodov rakytnika rešetliakového 1. V čajniku prioravte čaj. Pridajte pomarančové plátky a med. Nechajte niekolko minút zakryté pokievkou 2. Čaj nalejte dopohárov. Pridaj- te čerstvé brusnice, plody rakytnika rešetliakového a vetvičky rozmarínu. Nezabudnte na plátky pomaranča. JABLKOVO-ZÁZVOROVÝ ZELENÝ ČAJ DČas pripravy: 7 min TIT Počet porci: 2 3 lyžičky sypaného zeleného čaju 2 nastrúhaného zázvoru 2 plátky citróna jablko 1. Do čajnika vložte čaja nastrúhaný zázvor. Odstavte na 3 minúty a zmiešajte. 2. Čaj rozlejte do pohárov. Pridajte platky citrona a niekolko platkov jablka sošupkou. Ak máte radi sladký čaj, pridajte lyžičku cukru alebo medu. ČAJ S BRUSNICcovÝM SIRUPOM DČas pripravy: 10 min TIT Pocet porci: 2 3 lyžičky sypaného čierneho čaju 100 g čerstvých brusnic 1O g cukru 250 ml vody 2 plátky citróna štipka škorice 1. Do hrnca vlejte vodu, pridajte brus- nice a cukor. Varte, kým zmes neziska konzistenciu sirupu. 2. V čajniku pripravte čaj. Pridcjte štioku škorce a zmiešajte. 3. Do pohárovdajte lyžičku sinupu s brusnicami a nalejte čaj. Na záver pridajte plátok citróna. POMARANCOVÝ ČAJ S ROZMARÍNOM 71

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy