Leták TESCO - str. 76 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 76 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - čokoláda, vanilka, koreniny, med, oriešky, mandle, kandizované ovocie, káva, Chateau Topolčianky, Frankovka, Rizling, Cabernet Sauvignon, alkohol, whisky, Amaretto, pohár, šľahač mlieka. Strana 76.
1 ... 76 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 
 
ALKOHOL 18+ PRIPRAVA produktmi ktoré sa ideálne hodia na chladnejšie dni. Tejto úlohy sa výborne zhosti napriklad kar- damóm, kinček, vanilka, muškć- tový oriešok, citrón, malinová štava, ovocné sirupy a likéry. Na prípravu aromatického koktailu sa bude hodit aj mandlový ikér amaretto a môžete použit aj silnú pálivú cmáčku tabasco. Priprava horúceho nápoja na báze whisky nie je náročná - hlavne ak vám nechyba správne vybavenie. Okrem základhých nóstrojov si môžete zadovážit flašu na šlahačku a napeñovač mlieka. Nepotrebujete ich však nevyhnutne, aby ste si mohli pripravit aromatický koktail s whisky v hlavnej úlohe. HREJIVÉ PRÍSADY ZÁSADY PODÁVANIA HORÚCICH NÁPOJOV Kok:aily na báze whisky sa obyčajne pripravujú v pohári, v ktorom sa ai podávajú hostom. Pripravte si teda pohár optimálnej velkosti a tvaru. Výnimku predstavaje punč, grog alebo varené vino, ktoré sa vyznačujú silným hrejivým účinkom. Tie sa podavajú vo velkej nádobe, z ktorej sa postupre prelievaju do samostatnych pohárov. Vdaka tomu predstcvujú dckonalú alterna:ivu pre spoločenské stretnutia, na kto- rych sa zucastñuje velky počet ludi Základom horúcch nápojov je väčšinou miešaná whisky alebo bourbon. Odbomici na whisky ncodporúčajú na pripravu horú- cich nápojov single malt vzhla- dom ra jej jemnú chut a vôñu. V pripade horúcich napojov však velmi dobre funguje kombinácia whisky s medom alebo so škori- cou. Chut nápoja sa tiež oplati zvyraznit koreninam a inými BOHATSTVO CHUTÍ A VONÍ Pri priprave horúcich nápojov na báze whisky venujte po- zornost tomu, ktcré suroviny do nich dávate. Veľmi dobre TEPLO POD KONTROLOU V pripade horucich napojov je velmi doležitá teplota jednotlivých surovin. Varene vino, grog a punč v nich chutia orechy, káva. aromatické korenie, med, muškátový oriešok, mandle, čokoláda, vanilka a sušené zalejte vriacou vodou, ale pri iných druhoch klasických honúcich napojov na bóze whisky používajte vodu s teplotou 80 90 'C. a kandizované ovocie. Château Topoľčianky Cabernet Sauvignon polosuché ružové, 0,75 1 Château Topolčianky Cabernet Sauvignon suché červené, 0,75 1 Château Topolčianky Château Topoľčianky Rizling biele sladké, 0,51 Frankovka suché červené, 0,751 76

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy