Leták TESCO - str. 77 - NEPLATNÝ LETÁK *

1 ... 77 ... 107
Leták TESCO - Produkty v akcii - hrušky, červené víno, šumivé víno, Prosecco, biele víno, Shiraz, Pinot Grigio, Cava, ružové víno, alkohol. Strana 77.
1 ... 77 ... 107

Prelistujte si tento leták obchodu TESCO platný od - do - a pozrite si najnovšie akcie. Na strane 106 aktuálneho akciového letáku nájdete najlepší tovar z kategórie Hypermarkety a Supermarkety. Ak chcete ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nezabudnite si prelistovať celý leták od strany 1 až po stranu 106. Ak chcete nakupovať múdro a ušetriť pri nasledujúcom nákupe v obchode TESCO, nepremeškajte najnovší akciový leták plný výborných cien a úžasný zliav. Navštevujte stránku Kompas Zliav každý deň, aby ste určite nepremeškali výborné akcie ponúkané vašimi obľúbenými predajcami.

* Platný vo všetkých predajniach TESCO
Zobraziť ďalšie

Produkty v tomto letáku

 

Nejoblíbenější produkty

Prosecco

Máte radi šumivé víno a uprednostňujete ho ako váš obľúbený aperitív? Je vašim favoritom z kategórie alkoholických nápojov? No rozhodne nie ste jediní, čo pri jedle ako aj spoločenských stretnutiach uprednostňuje kvality šumivého vína a v takom prípade asi viete, že kráľom šumivých vín je Prosecco. To je dokonca označované talianskou garanciou kvality – DOCG. Špecifická je pre neho vôňa ovocia a svieža, povzbudzujúca chuť. Je to skrátka originál, čo robí z pitia vína príjemný a osviežujúci pôžitok, čím dokáže ozvláštniť každý moment.

Prosecco Frizzante a jeho výroba sa snaží minimalizovať obsah cukrov a kvasiniek (nepriateľov štíhlej línie). Príznačné pre jeho výrobu je naopak pridávanie oxidu uhličitému, kvôli čomu je toto víno také „bublinkové“, ako ho máte radi.

Prosecco Spumante má trochu odlišnú receptúru, pri ktorej sú naopak cukry a kvasinky vítané. Vyrába sa v tlakových nádobách, je perlivé a čo je dôležitý rozdiel oproti predchádzajúcemu typu, tak to je fakt, že Spumante si uchováva svoju perlivosť aj dlho po tom, ako otvoríte túto fľašu.

 
finest TESCO 9-11 C Pinot Grigio Jedinečné chute originálnych receptúr 0,75 I Cltrusovo svleże blele vino s prichutou hrusky Výborne s krémovým suché cestovinami. 7-9 C Cava Vintage 0.75 Bohaté a chutné PINOT GRIGIO šumivé vino so sviežou citrusovou chutou as jemným nádychom orieškov. Skvelé k tapas. suché CAVA 16-18 C Afr. Shiraz C.751 Bohaté, korenisté vino s chutou zrelych sliviek a čierneho ovocia. Ideálne na grilovačku. suché nezabudnutel'né chvíle Pre OSECCO SHIRAZ 7-9 C Prosecco Bisol 0.751 Zamilujte sa do lahodných bubliniek 9-12 C Garnacha Rose a osviežujúccj chuti talianskeho šumivého 0,75 suché Spanidske ružové vino s jemnou chutou červeného ovocia, vina Ideálna volba pre vaše oblúbené ázijské jedlá korenia a vône suché sladkého hrozna. Vyborná volba k morským plodom. 12-14 C Tempranillo 0,751 Červené vino s Voňou lesných plodova slivick Vborne sa doplňa s grilovanými Specialitami. suché reANLO lustračne foto Dostupnost uvedených produktov samôže v jednotlivých obchodoch lišit tae a

TESCO letáky

Leták TESCO - Zdravie

Leták TESCO - 3.1.2022 - 1.2.2022.
3.1. - 1.2.2022
Platný vo všetkých predajniach TESCO
TOP letáky a katalógy