Billa - toaletný papier v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt toaletný papier plátné od 29.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na toaletný papier a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt toaletný papier za výhodnú cenu 0,75 €. Táto špeciálna ponuka platí od 29.6. do 4.7.2022. Ak si výrobok toaletný papier chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

toaletný papier však môžete kúpiť za zvýhodnenú cenu aj v ďalších obchodoch – v akcii je napríklad v obchode Metro, kde stojí 0,14 €.

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Tento Economy - toaletný papier 2-vrstvový 68 m  
0,75 €
Billa
 
Billa
Harmony toaletný papier 3-vrstvový - rôzne druhy, 8 ks/1 bal. 1 ks = 0,424 € Cena od 2kusov 2,39  
3,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Toaletný papier v letákoch Billa

Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
Leták Billa
Leták Billa - 29.6.2022 - 4.7.2022.
29.6. - 4.7.2022
Platný vo všetkých predajniach Billa
 

Toaletný papier - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt toaletný papier a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt toaletný papier ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt toaletný papier práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt toaletný papier v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, dm drogerie, 101 Drogerie, Lidl, Teta drogerie, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Tic Tac, termo tepláky, tigrík, take it. veggie, TKG, tkanina na opravu siete, Tina, Tričká, košele a blúzky, Triochgornoe, tofu párky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – toaletný papier

Najnovšie letáky