Billa - tuniakový šalát v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt tuniakový šalát plátné od 22.6.2022. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na tuniakový šalát a ušetrite tak svoje peniaze.

V obchode Billa nájdete produkt tuniakový šalát za výhodnú cenu 1,19 €. Táto špeciálna ponuka platí od 22.6. do 28.6.2022. Ak si výrobok tuniakový šalát chcete kúpiť, navštívte najbližší obchod Billa

Přehled cen

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Giana tuniakový šalát rôzne druhy - 185 g bežná cena 1,99 V predajni Valaská bežná cena 1,79 €/-33 %  
1,19 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

 

Tuniakový šalát v letákoch Billa

 

Tuniakový šalát - vývoj najnižšej ceny

Vývoj výskytu v letákoch

 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt tuniakový šalát a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt tuniakový šalát ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt tuniakový šalát práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt tuniakový šalát v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, FRESH, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Tic Tac, termo tepláky, tigrík, take it. veggie, TKG, tkanina na opravu siete, Tina, Tričká, košele a blúzky, Triochgornoe, tofu párky. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Kde kúpite – tuniakový šalát

Najnovšie letáky