Billa - uterák v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt uterák plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na uterák a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Uterák - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Vivess sada uterákov - a. 4 ks (50 x 100 cm) b. 2 ks (70 x 140 cm) Materiál: 100% bavlna rôzne farby bežná cena 15,90   NEPLATNÝ LETÁK
10,90 €
Billa
 
Billa
Rýchloschnúci uterák - 90 × 30 cm 1 ks Dostupné od 12. 7. 2021   NEPLATNÝ LETÁK
4,49 €
Billa
 
Billa
Vivess súprava uterákov rozmer: 50 × 100 cm 2 ks/1 bal. - bežná cena 7,99 V akciovej ponuke aj osuška 70 × 140 cm za 5,99 €   NEPLATNÝ LETÁK
5,99 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt uterák a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt uterák ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt uterák práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt uterák v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Merkury Market, JYSK, Möbelix, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Umývačky riadu, Umývanie riadu, ústna sprcha, udené bravčové stehno, Ústna hygiena, U Ňaňa, univerzálna penetrácia, Urgo Filmogel, Urinal, Uroval. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Uterák - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia