Billa - zeleninová zmes v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt zeleninová zmes plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na zeleninová zmes a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Zeleninová zmes - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
NOWACO zelenina s bylinkovým maslom - 300 g   NEPLATNÝ LETÁK
0,99 €
Billa
 
Billa
Znojmia na panvicu ala Gyros rôzne druhy - 400 g bežná cena 1,99 1 kg = 4,975 €   NEPLATNÝ LETÁK
1,59 €
Billa
 
Billa
Julienne zeleninová zmes 350 g - bežná cena 0,79   NEPLATNÝ LETÁK
0,59 €
Billa
 
Billa
Bonduelle Bon menu - rôzne druhy 425 ml bežná cena 1,79 1 kg = 4,163 € s Billa kartou   NEPLATNÝ LETÁK
1,39 €
Billa
 
Billa
Bonduelle Trio - zeleninová zmes 425 ml bežná cena 1,65 1 kg = 6,226 € V predajni Valaská bežná cena 1,49 €/-13 %, cena s Billa kartou   NEPLATNÝ LETÁK
1,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt zeleninová zmes a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt zeleninová zmes ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt zeleninová zmes práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt zeleninová zmes v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad Kaufland, Lidl, KON-RAD, Metro, COOP Jednota, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Zookiez, ZEEN by Roal, zrkadlovka, záhorácky bok, zváračka plastových rúr, zmes na pečenie chleba, Zlaté Ovsené, záhradný chodník, zamiokulkas, zvuková karta. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Zeleninová zmes - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia