Billa - Zipser v akcii

Pozrite si tohtotýždňové akcie obchodu Billa na produkt Zipser plátné od -. Získajte tu najnovšie letáky a zľavy obchodu Billa na Zipser a ušetrite tak svoje peniaze.

 
Archívne letáky
 
Zipser - vývoj najnižšej ceny
Vývoj výskytu v letákoch
Archívne letáky

* Cena nemusí platit ve všech pobočkách

** Cena môže byť bez DPH

Prodejce
Popis
Platnost
Cena
Billa
 
Billa
Zipser šunka - cena za 100 g   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
Billa
 
Billa
Zipser šunka original - cena za 100 g V ponuke aj Zipser šunka originál, 250 g za 2,69 €/10,760 € Bravčové mäso pochádza z EÚ   NEPLATNÝ LETÁK
0,95 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé cena za 100 g Bravčové mäso pochádza z EÚ - Zipser šunka   NEPLATNÝ LETÁK
0,89 €
Billa
 
Billa
vždy čerstvé Zipser párky cena za 100 g - bežná cena 1,19   NEPLATNÝ LETÁK
0,69 €
Billa
 
Billa
V akciovej ponuke aj Zipser párky, 165 g za 2,29 €/1 kg = 13,879 € -   NEPLATNÝ LETÁK
2,29 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
arrow
 

Ak to s úsporami počas nakupovania myslíte vážne a chcete ušetriť čo najviac, mali by ste pozorne sledovať všechny akciové letáky uvádzané na našej internetovej stránke. Pravidelne uverejňujeme ponuky obchodu Billa na produkt Zipser a máme najnovšie akčné letáky so zľavami obchodu Billa na produkt Zipser ako náhle sú k dispozícii.

Nemusí sa jednať o produkt Zipser práve v obchode Billa, môžete vyhľadávať akcie na produkt Zipser v ponuke od iných maloobchodných predajcov, ako napríklad TESCO, TESCO supermarket, FRESH, Potraviny KORUNA, Metro, alebo si môžete prezrieť naše aktuálne letáky, zľavy a akcie na tovar vyhľadávaný ďalšími kupujúcimi na našej internetovej stránke. Medzi najobľúbenejšími akciami sa v súčasnosti nachádzajú zľavy na nasledujúce produkty: Zookiez, ZEEN by Roal, zrkadlovka, záhorácky bok, zváračka plastových rúr, zmes na pečenie chleba, Zlaté Ovsené, záhradný chodník, zamiokulkas, zvuková karta. Na webe Kompas Zliav zverejňujeme každý deň veľa nových akčných letákov a ak naozaj chcete nakupovať lacno, nemali by ste si žiadnu z týchto ponúk nechať ujsť.

Podobné produkty


O spoločnosti Billa

Billa si u nás vybudovala tradíciu a mnohí ľudia na ňu nedajú dopustiť. Je súčasťou skupiny REWE a v Slovenskej republike patrí medzi supermarketových lídrov. Prvýkrát vstúpila spoločnosť na slovenský trh v roku 1993 a od tej doby si drží svoje postavenie. Snažíte sa nakupovať čo najvýhodnejšie? V tom prípade vás určite bude zaujímať, že na našich stránkach každý utorok nájdete akciový leták Billa platný pre predajňu, do ktorej sa chystáte na nákupy. V novom letáku vždy nájdete výhodné akcie a zľavy. Na stránkach https://www.billa.sk nájdete aj informácie o budúcom letáku či akciách na budúci týždeň.

Zipser - predajcovia

TOP letáky a katalógy

Produkty

Predajcovia